Mandaryna zaszalała u fryzjera i dodała sobie lat metamorfozą. Taki kolor włosów nie był chyba dobrym pomysłem

Mandaryna

Mandaryna

Mandaryna przeszła sporą metamorfozę w salonie fryzjerskim. Fryzura, w której zapozowała do filmów na Instagramie, zdecydowanie dodała jej lat.

Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, swoją karierę rozpoczęła jako tancerka i choreografka Ich Troje. Wkrótce została także partnerką lidera zespołu – Michała Wiśniewskiego. Para sformalizowała swój związek 11 lutego 2002 roku, a już rok później wzięli ślub w Kirunie w Szwecji. Wydarzenie było transmitowane na żywo przez stację TVN. Para doczekała się syna Xaviera i córki Fabienne. Małżeństwo jednak nie przetrwało i Wiśniewscy zdecydowali się na rozwód w 2006 roku.

Swoją karierę muzyczną Mandaryna rozpoczęła w 2004 roku, wydając swój debiutancki kawałek Here I Go Again. Łącznie nagrała trzy albumy studyjne: Mandaryna.com (2004), Mandarynkowy sen (2005) oraz AOK (2009). Pierwszy singiel promujący drugą płytę – Ev’ry Night – stał się hitem, a jego wykonanie w 2005 roku w Sopocie wywołało wśród mediów i słuchaczy burzę. Piosenkarce zarzucano wówczas brak umiejętności wokalnych i fałszowanie podczas występu.

Obecnie gwiazda odnalazła spełnienie zawodowe, zamieniając sale koncertowe na sale taneczne. Wiśniewska jest sędzią w dwóch federacjach tanecznych, a praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej ogromną satysfakcję.

Mandaryna we fryzurze, która dodała jej lat

Na przestrzeni lat mogliśmy zobaczyć Mandarynę w wielu odsłonach. Gwiazda uwielbia bawić się modą, a jej wizerunek poddawany jest różnym metamorfozom. Często też eksperymentuje z fryzurą i choć pozostaje wierna jasnym odcieniom blondu, do tej pory pokazała się w wielu długościach włosów i różnych uczesaniach.

Wiśniewska zdecydowała się wczoraj ponownie zaszaleć u fryzjera, a efektem pracy nad jej włosami podzieliła się z fanami na swoim Instagramie.

W relacji udostępniła dwa nagrania, na których chwali się, że w końcu udało jej się zapuścić włosy. Mandaryna tuż po zdjęciu „doczepów” oznajmiła obserwatorom, że jej naturalne włosy osiągnęły już długość trzydziestu centymetrów. Uwagę na nagraniach przykuwa jednak nie długość, a babciny kolor włosów celebrytki, który zdecydowanie dodał jej lat.

Na szczęście zmiana nie trwała długo. Mandaryna sięgnęła po jedną z peruk, które w swojej ofercie ma Kajetan Góra.


Mandaryna w nowej fryzurze

Mandaryna w nowej fryzurze

Mandaryna w nowej fryzurze

Mandaryna w nowej fryzurze

Mandaryna – Kongres Zdrowia Kobiet 2022

Mandaryna – Kongres Zdrowia Kobiet 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×