Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie...

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Nowa fryzura i piękny tatuaż! Wielkie zmiany w wyglądzie Mandaryny
Mandaryna ma nowy tatuaż

Marta Wiśniewska ma nowy tatuaż. Na barku piosenkarki pojawił się czarno-biały kwiat. To symbol zmian w życiu artystki, która po wielu latach wróciła do koncertowania i zapowiedziała wydanie singla.

Mandaryna, przy okazji swojego głośnego powrotu na scenę, postanowiła odświeżyć nieco wizerunek, zaczęła więc od zmiany fryzury pod okiem słynnego stylisty fryzur, Kajetana Góryswoje długie włosy zaplotła w finezyjnego warkocza. Swoją metamorfozą gwiazda pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z nowym tatuażem w roli głównej.

Zmiany w wizerunku Mandaryny tylko potwierdzają, że jej powrót na muzyczną scenę nie jest jedynie krótkim letnim epizodem. Po 13 latach od słynnego występu Marty w Sopocie, na jej koncerty wciąż przychodzą tłumy. Wystarczy tylko przypomnieć jej ostatni występ w jednym z gejowskich klubów (fragment poniżej).

☀️???? #taksiebawisopot#megakoncert#najlepiej#hahsopot

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

Kariera Mandaryny

Wiśniewska, znana lepiej jako Mandaryna, stała się popularna w 2000 roku, kiedy została tancerką i choreografką zespołu Ich Troje. Gdy trochę bliżej poznała Michała, wybuchło między nimi gorące uczucie. Sława Wiśniewskiego, który był wówczas u szczytu kariery, zadziałała także na popularność Marty, przynosząc jej rozpoznawalność. Para wzięła ślub w 2003 roku, a ceremonia z lodowca transmitowana była na antenie TVN-u. W tej samej stacji małżonkowie występowali w reality show pt. Jestem jaki jestem.

Wówczas Marta, zainspirowana karierą męża, odłożyła na bok karierę tancerki i skupiła się na rozpoczęciu kariery wokalnej. Wydała dwie płyty, a druga z nich, Mandarynkowy sen, przysporzyła piosenkarce sporo fanów, chociaż także wielu wrogów. Gwoździem do trumny jej kariery wokalnej był nieudany występ podczas sopockiego festiwalu w 2005 roku.

Rok później Wiśniewska rozstała się z Michałem. Powróciła do kariery tanecznej i skupiła się na otwieraniu sieci szkół Mandaryna Dance Studio, co świetnie połączyła z macierzyństwem.

HIT! Mandaryna po 13 latach znowu dała czadu w Sopocie! Fani pękali ze śmiechu, gdy usłyszeli zapowiedź do „Ev’ry Ngiht” [WIDEO]

Michał Wiśniewski zmienił swój wygląd! W nowej zaskakującej odsłonie możecie go nie poznać!

Mandaryna po latach podała prawdziwy powód rozstania z Michałem WiśniewskimDo kogo podobne są dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego?

Komentarzy: 1


Gość | 15 czerwca 2018, 08:48

A mnie się najbardziej podobała w krótszych włosach. No i kolor bym trochę chłodniejszy dała. Mam podobny typ urody i farbuję się revlonem z hologramem na popielaty blond, chociaż już miałam różne fryzury to w tej najlepiej się czujęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Dodaj komentarz
×