Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!
Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna...

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa...

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena Cielecka
Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena Cielecka

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena...

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska,...

Dziś środa, 22.08.2018

Nowa fryzura i piękny tatuaż! Wielkie zmiany w wyglądzie Mandaryny
Mandaryna ma nowy tatuaż

Marta Wiśniewska ma nowy tatuaż. Na barku piosenkarki pojawił się czarno-biały kwiat. To symbol zmian w życiu artystki, która po wielu latach wróciła do koncertowania i zapowiedziała wydanie singla.

Mandaryna, przy okazji swojego głośnego powrotu na scenę, postanowiła odświeżyć nieco wizerunek, zaczęła więc od zmiany fryzury pod okiem słynnego stylisty fryzur, Kajetana Góryswoje długie włosy zaplotła w finezyjnego warkocza. Swoją metamorfozą gwiazda pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z nowym tatuażem w roli głównej.

Zmiany w wizerunku Mandaryny tylko potwierdzają, że jej powrót na muzyczną scenę nie jest jedynie krótkim letnim epizodem. Po 13 latach od słynnego występu Marty w Sopocie, na jej koncerty wciąż przychodzą tłumy. Wystarczy tylko przypomnieć jej ostatni występ w jednym z gejowskich klubów (fragment poniżej).

☀️???? #taksiebawisopot#megakoncert#najlepiej#hahsopot

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

Kariera Mandaryny

Wiśniewska, znana lepiej jako Mandaryna, stała się popularna w 2000 roku, kiedy została tancerką i choreografką zespołu Ich Troje. Gdy trochę bliżej poznała Michała, wybuchło między nimi gorące uczucie. Sława Wiśniewskiego, który był wówczas u szczytu kariery, zadziałała także na popularność Marty, przynosząc jej rozpoznawalność. Para wzięła ślub w 2003 roku, a ceremonia z lodowca transmitowana była na antenie TVN-u. W tej samej stacji małżonkowie występowali w reality show pt. Jestem jaki jestem.

Wówczas Marta, zainspirowana karierą męża, odłożyła na bok karierę tancerki i skupiła się na rozpoczęciu kariery wokalnej. Wydała dwie płyty, a druga z nich, Mandarynkowy sen, przysporzyła piosenkarce sporo fanów, chociaż także wielu wrogów. Gwoździem do trumny jej kariery wokalnej był nieudany występ podczas sopockiego festiwalu w 2005 roku.

Rok później Wiśniewska rozstała się z Michałem. Powróciła do kariery tanecznej i skupiła się na otwieraniu sieci szkół Mandaryna Dance Studio, co świetnie połączyła z macierzyństwem.

HIT! Mandaryna po 13 latach znowu dała czadu w Sopocie! Fani pękali ze śmiechu, gdy usłyszeli zapowiedź do „Ev’ry Ngiht” [WIDEO]

Michał Wiśniewski zmienił swój wygląd! W nowej zaskakującej odsłonie możecie go nie poznać!

Mandaryna po latach podała prawdziwy powód rozstania z Michałem WiśniewskimDo kogo podobne są dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego?

Komentarzy: 1


Gość | 15 czerwca 2018, 08:48

A mnie się najbardziej podobała w krótszych włosach. No i kolor bym trochę chłodniejszy dała. Mam podobny typ urody i farbuję się revlonem z hologramem na popielaty blond, chociaż już miałam różne fryzury to w tej najlepiej się czujęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Dodaj komentarz
×