Szukaj

Mandaryna zmienia fryzury jak rękawiczki! Tym razem przemieniła się w Roszpunkę!

Mandaryna fryzura

Mandaryna ma nową fryzurę

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, była partnerka Michała Wiśniewskiego, uwielbia zadziwiać swoich fanów zmianami w wyglądzie. Gwiazda często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, nie oszczędzając przy tym włosów. Choć od lat nosi się w jasnym blondzie, często popuszcza wodze fantazji i zmienia uczesanie lub… długość!

Niedawno chwaliła się krótką, zadziorną fryzurką, później modnym półdługim bobem, a następnie nosiła dwa warkocze, niczym Małgorzata Rozenek na koncercie Guns’n’Roses. Jeszcze kilka dni temu na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wyjścia ze znajomymi, na którym widać, że gwiazda ma krótkie, sięgające zaledwie ramion włosy. Nic więc dziwnego, że na jej krakowskim koncercie wszystkim opadły szczęki!

Mandaryna pojawiła się na scenie w seksownej stylizacji i z włosami, których mogłaby jej pozazdrościć Roszpunka! Długie platynowe kosmyki, sięgające niemal połowy uda, prezentowały się znakomicie, zwłaszcza w scenicznym świetle. Bez wątpienia przedłużone ręką kogoś, kto zna się na swoim fachu, wyglądały bardzo naturalnie i sprawiały, że look Mandaryny był jeszcze bardziej widowiskowy.

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

HIT! Mandaryna po 13 latach znowu dała czadu w Sopocie! Fani pękali ze śmiechu, gdy usłyszeli zapowiedź do „Ev’ry Ngiht” [WIDEO]

Mandaryna po latach podała prawdziwy powód rozstania z Michałem Wiśniewskim

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka! Pokazały piękne zdjęcia swoich pociech: Michał Pazdan, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Mandaryna


Do kogo podobne są dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego?

×