Wreszcie! Mamy polskich Kardashianów! TVN nakręci show o rodzinie gwiazd. Wybór nie mógł być inny

Mamy polskich Kardashianów? TVN tworzy program o rodzinie gwiazd

Mamy polskich Kardashianów? TVN tworzy program o rodzinie gwiazd

Stało się! Mamy polskich Kardashianów? TVN wypuści serial o znanej rodzinie z naszego kraju. To nie lada gratka dla fanów show-biznesu. 

Rodzina Kardashianów zaistniała w mediach dzięki programowi Z kamerą u Kardashianów. Show emitowano w latach 2007-2021. W każdym odcinku śledziliśmy los członków córek Roba Kardashiana i Kris Jenner: Kim KardashianKhloe Kardashian Kourtney Kardashian. Z czasem coraz większy udział w formacie miały ich młodsze siostry przyrodnie: Kendall Jenner Kylie Jenner.

Już wkrótce zobaczymy polski program, w całości poświęcony rodzinie gwiazd z nad Wisły. Już się domyślacie, o kogo chodzi?

Mamy polskich Kardashianów? TVN tworzy program o rodzinie gwiazd

Jak przekazał TVN, na antenie stacji zobaczymy format Święta z Gesslerami, którego bohaterami będą: Magda Gessler, Tadeusz Muller Lara Gessler. Będą oni odwiedzali polskie rodziny i pomagali im tworzyć perfekcyjne dania wigilijne. Każda rodzina będzie podzielona na trzy grupy, dzięki czemu wszystkich troje Gesslerów będzie mogło się wykazać.

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów – przekazało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Jeszcze więcej informacji zdradziła sama Magda, którą zacytował TVN:

Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne „zrób to sam” z resztą Gesslerów.

Gwiazda o rodzinnym formacie na miarę Kardashianów opowiedziała także reporterce Jastrząb Post:

Będę na Wigilię z Wami. O godzinie 20, 24.12 zaczynamy wigilią Gesslerów. Z moją córką, z moim synem, z moim ojcem i naszymi gośćmi pokazujemy całej Polsce jak może wyglądać wigilia z Magdą Gessler i jej rodziną.

Stacja wyemituje cztery odcinki programu. Pierwsze trzy obejrzymy w dniach 20-22 grudnia o godz. 21:35. Ostatnie wydanie będzie nam dane obejrzeć w wigilię, 24 grudnia, o godz. 18:000. Zapowiada się szampańska zabawa!

Czekacie na format o rodzinie Gesslerów? Poniżej wywiad z Magdą na ten temat.


Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Tadeusz Muller i jego mama - Magda Gessler

Tadeusz Muller i jego mama - Magda Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×