Szukaj

Dawno niewidziana gwiazda jeździ na wózku inwalidzkim. Nagrano ją z ukrycia [WIDEO]

Mamiko na wózku inwalidzkim w programie Życie na wózku

Mamiko na wózku inwalidzkim w programie Życie na wózku

Mamiko podrywa na wózku inwalidzkim

Mamiko zaangażowała się w osobliwy projekt. Gwiazdy chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych i kampaniach, mających na celu uwrażliwienie ludzi na specyficzne problemy, jakie dotykają polskie społeczeństwo. Prowadzeniem jednej z takich kampanii zajmuje się kanał na YouTube Życie na wózku, stworzony przez Rafała – niepełnosprawnego youtubera i miłośnika gier, który w wypadku stracił dłoń oraz możliwość chodzenia. Rafał zaprosił Mamiko do udziału w bardzo oryginalnym eksperymencie. Jakim? Blogerka przez cały dzień jeździła na wózku inwalidzkim.

Podczas nagrań do vloga, który zrealizowała razem z youtuberem, dawno niewidziana na salonach gwiazda jeździła na wózku i wykonywała szereg różnych wyzwań, z którymi osoby niepełnosprawne muszą mierzyć się każdego dnia w normalnym życiu. Zaliczała się do nich między innymi nauka obsługi wózka inwalidzkiego, ale to był dopiero początek. Mamiko zmierzyła się jeszcze ze slalomem, wjeżdżaniem pod górkę czy na krawężniki, a także przejeżdżaniem przez przejście dla pieszych. Przekonała się, że te z pozoru proste czynności są niesamowicie skomplikowane dla osób niepełnosprawnych.

Najbardziej osobliwym zadaniem było jednak… podrywanie na wózek! To okazało się być największym wyzwaniem. Mamiko próbowała umówić się z przypadkowymi przechodniami na kawę, ale z kilkunastu zaczepionych osób rozmawiać z nią chciały zaledwie dwie. Jak podsumowała swoje „miłosne podboje”?

Ciężko, strasznie ciężko. Ogólnie to jest takie chyba miejsce, gdzie ludzie są bardzo negatywnie nastawieni i myślą, że jestem z jakiejś fundacji i chcę od nich pieniądze. Ale też rozpoznawali, od razu to wiedziałam. Ktoś przechodził i mówi „Serio?”. Patrzył na wózek z takim „co się stało”. Czułam się trochę jak taki ogon, jakbym przeszkadzała tym ludziom – wyznała.

Popieramy świetną inicjatywę Rafała i Mamiko, która przy okazji zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Myślicie, że poradzilibyście sobie z takimi wyzwaniami?

Historyczny przełom w świecie sportu! Polska mistrzyni po latach zrobiła coming out!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona przyłapani na słodkich amorach! Para już nie ukrywa gorącego romansu!

Będzie skandal! Zuza z „Top Model” miażdży program! To dlatego nikt nie zrobił kariery! I to mówi zwyciężczyni show? [WIDEO]


Rafał z kanału Życie na wózku na YouTube i Mamiko

Rafał z kanału Życie na wózku na YouTube i Mamiko

Mamiko na wózku inwalidzkim w ramach eksperymentu

Mamiko na wózku inwalidzkim w ramach eksperymentu

Mamiko jeździ na wózku i podrywa mężczyzn

Mamiko jeździ na wózku i podrywa mężczyzn

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×