Robert El Gendy z „Pytania na śniadanie” przeżył chwile grozy. W ostatniej chwili uratował matkę

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy przeżył chwile grozy, gdy jego mama trafiła do szpitala. Pani Hanna przeszła udar. Dziennikarz Pytania na śniadanie podzielił się osobistą historią.

Robert El Gendy – prowadzący Pytanie na śniadanie przekonał się ostatnio, że warto odbierać każdy telefon od mamy, bo… można uratować jej życie! Jak podaje tygodnik Rewia, mama prezentera, 73-letnia Hanna El Gendy, przeszła udar i resztkami sił wybrała numer do syna.

Nie dzwoniła, żeby jak zwykle zapytać o wnuki, tylko niewyraźnie, urwanymi zdaniami mówiła, że nie może się ruszać, że jechała autobusem 112 i że osunęła się na ziemię! – czytamy.

Zobacz: Gwiazdor “Pytania na śniadanie” ukrywa w domu prawdziwą piękność! Jego żona wygląda jak klon Sophie Marceau!

Przerażony prezenter szybko zrozumiał, że mama może mieć udar, a on jest w Warszawie i nawet nie wie, gdzie w Olszynie znajduje się jego mama. Nie wyłączył rozmowy, tylko zachęcał mamę, by mówiła co widzi, a z telefonu partnerki zadzwonił do dyspozytorów MPK w Olsztynie, żeby szukać dla niej ratunku.

Okazało się jednak, że kobiety nie ma w autobusie, ale zauważyła ją ekspedientka ze sklepu spożywczego i przejęła telefon. Już normalnym głosem poinformowała syna, gdzie znajduje się mama i zadzwoniła po karetkę, a on wsiadł w auto i popędził do Olsztyna.

Mama trafiła na Oddział Neurologii Wojewódzkiego Szpitala w Olsztynie, minuty dzieliły ją od tego co najgorsze. Poważnie myślę o tym, czy nie powinna zamieszkać bliżej mnie – mówi Jastrząb Post Robert. – Udar można rozpoznać i wtedy trzeba działać natychmiast, dobrze, że w „Pytaniu na śniadanie” mówi się o takich sprawach a ja ku przestrodze będę przypominał historię mojej mamy. Zawsze odbierajcie telefony od rodziców – dodaje.

Teraz pani Hanna dochodzi do siebie w domu. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Kim jest Robert El Gendy? To przystojniak, który przebojem wkroczył do świata show-biznesu. Jego kariera zaczęła się dość niewinnie

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą


Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą
Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×