Szukaj

Robert El Gendy z „Pytania na śniadanie” przeżył chwile grozy. W ostatniej chwili uratował matkę

Robert El Gendy przeżył chwile grozy, gdy jego mama trafiła do szpitala. Pani Hanna przeszła udar. Dziennikarz Pytania na śniadanie podzielił się osobistą historią.
Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy – prowadzący Pytanie na śniadanie przekonał się ostatnio, że warto odbierać każdy telefon od mamy, bo… można uratować jej życie! Jak podaje tygodnik Rewia, mama prezentera, 73-letnia Hanna El Gendy, przeszła udar i resztkami sił wybrała numer do syna.

Nie dzwoniła, żeby jak zwykle zapytać o wnuki, tylko niewyraźnie, urwanymi zdaniami mówiła, że nie może się ruszać, że jechała autobusem 112 i że osunęła się na ziemię! – czytamy.

Zobacz: Gwiazdor “Pytania na śniadanie” ukrywa w domu prawdziwą piękność! Jego żona wygląda jak klon Sophie Marceau!

Przerażony prezenter szybko zrozumiał, że mama może mieć udar, a on jest w Warszawie i nawet nie wie, gdzie w Olszynie znajduje się jego mama. Nie wyłączył rozmowy, tylko zachęcał mamę, by mówiła co widzi, a z telefonu partnerki zadzwonił do dyspozytorów MPK w Olsztynie, żeby szukać dla niej ratunku.

Okazało się jednak, że kobiety nie ma w autobusie, ale zauważyła ją ekspedientka ze sklepu spożywczego i przejęła telefon. Już normalnym głosem poinformowała syna, gdzie znajduje się mama i zadzwoniła po karetkę, a on wsiadł w auto i popędził do Olsztyna.

Mama trafiła na Oddział Neurologii Wojewódzkiego Szpitala w Olsztynie, minuty dzieliły ją od tego co najgorsze. Poważnie myślę o tym, czy nie powinna zamieszkać bliżej mnie – mówi Jastrząb Post Robert. – Udar można rozpoznać i wtedy trzeba działać natychmiast, dobrze, że w „Pytaniu na śniadanie” mówi się o takich sprawach a ja ku przestrodze będę przypominał historię mojej mamy. Zawsze odbierajcie telefony od rodziców – dodaje.

Teraz pani Hanna dochodzi do siebie w domu. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Kim jest Robert El Gendy? To przystojniak, który przebojem wkroczył do świata show-biznesu. Jego kariera zaczęła się dość niewinnie

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą


Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą
Robert El Gendy z mamą

Robert El Gendy z mamą

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×