Natalia Szroeder pokazała przepiękną mamę. Już wiadomo, po kim jest taka śliczna

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder pokazała mamę, która swoją urodą oczarowała internautów. Już wiadomo po kim dziewczyna Quebonafide jest taka śliczna.

Natalia Szroeder zadebiutowała na scenie już jako dziecko. Najpierw wystąpiła w programie TVP Od przedszkola do Opola, a później wzięła udział w lokalnym IdoluKaszëbë. Pierwszy ogólnopolski sukces odniosła w 2011 roku, pojawiając się w Szansie na sukces z udziałem Maryli Rodowicz. Rok później wypuściła pierwszy „duży” singiel Wszystkiego na raz, który nagrała razem z mężem Sylwii GrzeszczakLiberem. Utwór z miejsca stał się hitem i otworzył jej drzwi do wielkiej kariery.

Dotychczas Natalia wydała tylko jedną płytę, Nadinterpretacje, z której pochodzą same złote i platynowe single. Kolejne utwory nie promowały żadnych albumów długogrających. Były odrębnymi projektami, które nie tylko cieszyły ucho jej fanów, ale przede wszystkim podbijały listy przebojów – tak jak ostatnia piosenka Pestki.

Natalia Szroeder o rodzicach

Natalii w karierze od początku kibicuje rodzina. Gwiazda często podkreśla, że bliscy są dla niej całym światem. Ze szczególnym sentymentem opowiada o swoich rodzicach.

Moi rodzice to wspaniali i mądrzy ludzie. Zarówno mi, jak i całemu mojemu rodzeństwu dawali olbrzymią wolność. Jeśli chcieliśmy coś robić, zawsze nas w tym wspierali i starali się nam pomagać. Nigdy się u nas nie przelewało, rodzice pracowali w szkole jako nauczyciele, a nas było czworo. Mimo tego, zawsze potrafili znaleźć pieniądze na nasz rozwój. Pamiętam, jak kiedyś dostaliśmy profesjonalny głośnik z mikrofonem. To był porządny sprzęt, który kosztował pewnie z dwa tysiące złotych, czyli tyle ile wynosiła ich miesięczna pensja. Dziś wiem, że musieli oszczędzać cały rok, żeby nam to kupić – mówiła gwiazda w wywiadzie dla Plejady w styczniu 2020.

To dzięki rodzicom Szroeder spełniła marzenie o byciu wokalistką. Wiąże się z tym zabawna historia:

Rodzice od najmłodszych lat pielęgnowali w nas poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wspierali nas w nawet najbardziej śmiałych marzeniach. Ja, już jako sześciolatka, mówiłam wszystkim, że będę piosenkarką i będę koncertowała na największych scenach. Gdy odkryłam, że magnetofon ma funkcję nagrywania głosu, oznajmiłam całej rodzinie, że niebawem wydam kasetę i będzie można kupić ją w sklepach. Wszyscy mi kibicowali. Rozpisałam cały plan, nagrałam tę kasetę, tylko nie udało mi się jej wprowadzić do sprzedaży. Wiedziałam jednak, że prędzej czy później to się stanie – kontynuowała w tej samej rozmowie.

Gdy na Instagramie poproszono ją o pokazanie zdjęcia z kimś, kogo kocha, bez wahania udostępniła fotkę z mamą i tatą. Teraz po raz kolejny zaprezentowała swoją rodzicielkę. Miała ku temu szczególny powód.

Jak wygląda mama Natalii Szroeder?

Mama Natalii Szroeder 4 stycznia świętowała urodziny. Piosenkarka nie zdradziła, ile lat skończyła, ale patrząc na jej zdjęcie, nie dalibyśmy jej więcej niż 40. Internauci są podobnego zdania. W komentarzach roi się od komplementów pod adresem szczupłej, atrakcyjnej kobiety o łagodnych rysach twarzy, pełnym ciepła spojrzeniu i delikatnym uśmiechu.

Kobieta mojego życia, moja najpiękniejsza Mami, obchodzi dziś urodziny.
Mamusiuleńku kochana, niech Ci się dzieją same najpiękniejszości.
Po stokroć dziękuję za wszystko, kocham najmocniej jak umiem – napisała wokalistka.

Oczywiście nie obyło się bez porównań Natalii do mamy. Wielu uważa, że dzięki najnowszemu zdjęciu wreszcie poznało odpowiedź na pytanie, po kim dziewczyna Quebonafide odziedziczyła tak zjawiskową urodę. Zachwytom nie ma końca – tak samo jak spekulacjom, że dzięki dobrym genom Szroeder za kilkanaście lat będzie wyglądała bardzo atrakcyjnie.

Sto lat dla mamy od redakcji Jastrząb Post.


Mama Natalii Szroeder

Mama Natalii Szroeder

Natalia Szroeder zdjęcie z rodzicami

Natalia Szroeder zdjęcie z rodzicami

Natalia Szroeder z rodzicami na egzotycznych wakacjach

Natalia Szroeder z rodzicami na egzotycznych wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×