Szukaj

Mama księżnej Kate zdradziła, jak spędzą Boże Narodzenie jej wnuki. To dosyć smutne doniesienia

Carole Middleton

Carole Middleton

Carole Middleton, matka księżej Kate zdradziła, jak w tym roku będą wyglądały święta w jej rodzinie. Czy zasiądą do wspólnej wigilii?

Pomimo nadziei, że druga blokada Anglii pomoże obniżyć wskaźniki transmisji wirusa, dopiero okaże się, jak będzie wyglądał tegoroczny okres świąteczny na Wyspach Brytyjskich. Jednak z pewnością nie będzie to takie samo Boże Narodzenie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, będzie bez wielkich zjazdów rodzinnych, imprez biurowych czy koncertów kolęd. Jednak matka księżnej Kate, Carole Middleton, podkreśliła, że ​​mimo wszystko możemy sprawić, żeby ta okazja była wyjątkowa. Zdradziła także, jakie plany ma jej rodzina.

Mama księżnej Kate zdradziła, jak będą wyglądać święta u Camebridge’ów

Podczas jednego z wywiadów dla Telegraph Carole Middleton opowiadała o swojej szczególnej tradycji, jaką pielęgnuje z wnuczętami. Książęta George, Louis, księżniczka Charlotte oraz syn Pippy Middleton, Arthur, zawsze podczas świąt mają specjalne zadanie. W swoim domu Bucklebury w Anglii mama księżnej zawsze ma mnóstwo choinek, a jedną z nich maluchy ozdabiają samodzielnie.

Możemy nie być w stanie się spotkać, ale po roku takim jak 2020, musimy pamiętać, co jest naprawdę ważne w te Święta Bożego Narodzenia. Dla mnie najważniejsze jest to, że moja rodzina czuje się połączona. Zwykle pozwalam swoim wnukom pomagać mi przy dekorowaniu choinki. W tym roku poproszę ich przez rozmowę wideo, aby zdecydowali, która dekoracja gdzie powinna się znaleźć.

Wygląda więc na to, że rodzina królewska w tym roku rezygnuje ze świątecznego spotkania. Zamiast tego będą celebrować Boże Narodzenie połączeni przez internet.

Kim jest Carole Middleton?

Carole Middleton urodziła się 31 stycznia 1955 roku w jednym z londyńskich szpitali. Jest starszą siostrą multimilionera Gary’ego Goldsmitha.

Matka księżnej Kate chciała zostać nauczycielką, jej rodzice nie mogli sobie pozwolić na to by ukończyła odpowiednie studia. Ruszyła więc do pracy. Najpierw jako sekretarka, potem jako stewardesa w British Airways. Właśnie tam poznała Michaela Francisa Middletona. Szybko między nimi narodziło się uczucie, a para postanowiła zalegalizować związek i wzięła ślub.

W 1987 roku Carole Middleton ruszyła z własnym biznesem. Założyła Party Pieces, firmę, która rozpoczęła działalność od produkcji toreb imprezowych, a obecnie sprzedaje artykuły imprezowe i dekoracje w sprzedaży wysyłkowej. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Małżonkowie sporo na nim zyskali.


Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Książę Karol, książę William, królowa Elżbieta II, książę George

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×