Mama Honoraty Skarbek została blogerką. Na starcie odtworzyła stylizację córki. Wypadła o niebo lepiej!

Honorata Skarbek z mamą

Honorata Skarbek z mamą

Honorata Skarbek dzieli się ubraniami ze swoją mamą. Kobieta ubrała tę samą kreację, co jej córka. Która wygląda lepiej?

Honorata Skarbek zadebiutowała w 2011 roku. Wypuściła wtedy swój pierwszy singiel No one, który podbił listy przebojów. Mimo tego, że ciągu dekady nagrała cztery studyjne albumy oraz EP-kę, to jej hity radiowe można policzyć na palcach jednej ręki. Gwiazda po wielu próbach zepchnęła karierę wokalną na drugi plan. Rozwinęła się za to w roli influencerki. Może się poszczycić reklamowaniem m.in. papieru toaletowego.

Honorata uwielbia programy telewizyjne. Jako nastolatka pojawiła się w show MTV Moje supersłodkie urodziny. Po latach przyznała, że to, co pokazały wtedy kamery, nie było prawdą. Auto, które dostała na szesnaste urodziny, po nagraniu zostało jej odebrane. Kilka lat temu miała okazję ponownie pokazać swoje możliwości w telewizji.

Gwiazdka wystąpiła w programie Taniec z Gwiazdami. Nie zagrzała tam jednak miejsca na zbyt długo. Już w drugim odcinku podziękowano jej za udział. Ambitna 28-latka nie spoczęła na laurach. Po paru latach postanowiła pokazać, że potrafi tańczyć i śpiewać w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zajęła w nim 5. miejsce.

Honorata Skarbek wystylizowała mamę w swoje ubrania

Mało kto wie, że Honorata próbowała łączyć swoją karierę muzyczną z modą. Sama stylizowała się na każde wyjście czy do teledysków. Pojawiły się jednak wtedy Jessica Mercedes oraz Maffashion, które nie miały sobie równych w tym temacie i zostawiły Honey daleko w tyle.

Skarbek zamiłowanie do mody odziedziczyła po swojej mamie. Pani Bożena chwali się swoimi stylizacjami na Instagramie. Jej grono obserwatorów stale się powiększa. Kobiety nigdy nie ukrywały ogromnej więzi, jaka je łączy. Ostatnio seniorka dodała wzruszający wpis ze zdjęciem, na którym obie są w tych samych, dzianinowych stylizacjach:

Nie wiem kiedy i jak ten czas minął. Niedawno jeszcze tuliłam ją w swoich ramionach i chciałam obronić przed całym złem świata tego. A dzisiaj stoimy na równi- razem obok siebie. Patrząc na córkę często myślę, że wychowałam ją na silną i pewną siebie kobietę. Kobietę piękną i odważną, która wie czego chce od życia, która-jeżeli trzeba- to obroni się już sama. Czasami tak bardzo brakuje mi tego „płaszcza ochronnego” , którym ją otulałam ale moje serce zawsze jest przy niej. Tusia jesteś moją największą miłością a czasem największym powodem do smutku, bo zawsze będę drżała o Ciebie-jak to mama.

Która z nich wygląda lepiej? Internauci sugerują, że pani Bożena nowym zdjęciem przyćmiła córkę – wygląda o niebo lepiej niż jej latorośl. Też tak uważacie?


Honorata Skarbek i Bożena Skarbek

Honorata Skarbek i Bożena Skarbek

Bożena Skarbek

Bożena Skarbek

Honorata Skabrek i Bożena Skarbek

Honorata Skabrek i Bożena Skarbek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×