Szukaj

Mama Chrissy Teigen żegna zmarłego wnuczka. Wstrząsające nagranie w sieci

Chrissy Teigen poroniła

Chrissy Teigen poroniła

Rodzina Chrissy Teigen i Johna Legenda właśnie pożegnała jednego z członków rodziny. Modelka wraz z mężem straciła trzecie dziecko. W mediach społecznościowych mama Chrissy pożegnała wnuczka. Wstrząsające nagranie.

Chrissy Teigen to amerykańska modelka i celebrytka. W 2013 roku poślubiła Johna Legenda. Para poznała na planie jednego z jego teledysków i zakochała się w sobie. W 2016 roku przyszła na świat ich pierwsza córeczka Luna Simone poczęta metoda in vitro. Zachwyceni rodzice zwariowali na punkcie swojej pociechy i zadeklarowali, że chcą więcej dzieci. Powoli to marzenie spełniali, gdyż niedługo później na świecie pojawił się Miles Theodore. Teraz rodzina miała znów się powiększyć. O tym, że para spodziewa się trzeciego dziecka, dowiedzieliśmy się pod koniec sierpnia tego roku.

Przekazali tę wiadomość w dość nietypowy sposób. Nagrali teledysk do piosenki Wild, wspólnie ze swoimi dziećmi. W wideo widzieliśmy, jak bardzo się kochają. Pojawił się tam także wyraźnie zaokrąglony brzuszek Chrissy. W ten o to sposób cały świat został poinformowany, o tym, że rodzina wkrótce się powiększy.

Chrissy Teigen poroniła. Babcia żegna się z wnuczkiem

Niestety los chciał inaczej, Chrissy Teigen straciła dziecko. Wpis na ten temat pojawił się na jej Instagramie 2 dni temu i w mig obiegł cały świat. Przy okazji kobieta opublikowała mnóstwo zdjęć ze szpitala, gdzie wydarzyła się ta tragedia. Chłopiec odszedł w wyniku powikłań. Pod koniec września modelka trafiła do szpitala ze względu na niepokojące krwawienie. Intensywna walka trwała długo, przetoczono sporo krwi, jednak ostatecznie to starcie przegrano.

Do fotografii Teigen dołączyła poruszające słowa, których brzmienie rozrywało serce na kawałki. Wyznała w nich m.in. to, że w tej ciąży wyjątkowo nadali imię dziecku, jeszcze zanim się ono urodziło – nazywali je Jack.

Teraz babcia, Vilailuck Teigen, postanowiła ujawnić wideo z pożegnania z wnuczkiem. Wstrząsające nagranie ukazało się na Instagramie. Widzimy na nim, jak kobieta trzyma w ramionach malutkiego Jacka i całuje go czule. Ten widok rozrywa serce na kawałki.

Moje serce boli. Bardzo cię kocham, mały Jacku – napisała.

Słowa współczucia dla rodziny spływają z całego świata.


matka Chrissy Teigen żegna się z wnukiem

matka Chrissy Teigen żegna się z wnukiem

matka Chrissy Teigen żegna się z wnukiem

matka Chrissy Teigen żegna się z wnukiem

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×