Szukaj

Przykre spekulacje po osiemnastkowej imprezie Oliwii Bieniuk. Nastolatka stanowczo reaguje

Urodziny Oliwii BIeniuk

Urodziny Oliwii BIeniuk

Olwia Bieniuk niedawno świętowała swoje 18-ste urodziny. Niestety prawdopodobnie zabrakło na nich ukochanej babci. Wszystko to przez rzekomy konflikt Jarosława z matką Przybylskiej. Jak było naprawdę?

3 dni temu Oliwia Bieniuk dołączyła do grona dorosłych. 18 października obchodziła swoje 18. urodziny i osiągnęła długo oczekiwaną pełnoletność. Wyprawiła przyjęcie urodzinowe, na które zaprosiła najbliższe jej osoby. To właśnie podczas tego uroczystego wieczoru mieliśmy okazję poznać jej miłość.

Wśród grona gości nie zabrakło także ojca, braci oraz ukochanej cioci. Pojawiła się również nowa partnerka Jarosława, piękna Zuzanna. Niestety Oliwia swojego święta podobno nie mogła uczcić wspólnie z babcią. Co się stało? Jeden z portali plotkarskich dotarł do informatora, który twierdzi, że konflikt między ojcem dzieci Anny Przybylskiej a jej mamą, Krystyną, przybiera na sile.

Mama Anny Przybylskiej ma z Jarosławem Bieniukiem na pieńku

Plotek postanowił poprosić o komentarz w tej sprawie samą zainteresowaną. Zapytał ją o to, jak wyglądają aktualnie relacje rodzinne i czemu wśród jej gości zabrakło tak ważnej osoby. Jak twierdził informator Pomponika, solenizantka rzekomo musiała zorganizować aż dwie imprezy urodzinowe. Decyzja ta była miała zostać podjęta ze względu na napięte stosunki panujące pomiędzy tatą a babcią:

W tej rodzinie niestety nie ma zgody. Jarek wyraźnie unika kontaktów z mamą Ani. Ma podobno pretensje o to, że zmarła aktorka, która nigdy nie poślubiła Jarka, uczyniła ją strażnikiem posagu dla dzieci. Pani Krystyna nie chciała też realizacji filmu o swojej córce według scenariusza, który Bieniuk uzgodnił z Radosławem Piwowarskim i zaproponowała inne rozwiązanie, które nie przypadło mu do gustu – twierdzi tajemniczy informator Pomponika.

W związku z doniesieniami zasadnym wydało się zasięgnięcie języka u tak zwanego źródła. Plotek zapytał więc wprost córkę Anny Przybylskiej, czy rzeczywiście odbyły się dwie oddzielne imprezy urodzinowe? Oliwia w krótkim komentarzu zdementowała pogłoski.

Nie było żadnej drugiej imprezy. Coś wam się pomyliło – powiedziała dziwiona Oliwia.

Ciekawe, czy obecna na urodzinach nowa dziewczyna Jarosława zyskała sympatię Krystyny Przybylskiej?


Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę

Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę "Ania"

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×