Szukaj

Stan zdrowia mamy Piaska pogorszył się. Kobieta prosi o pomoc legendarną piosenkarkę

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Mama Andrzeja Piasecznego już wie, kto najlepiej zaopiekuje się jej synem, kiedy ona odejdzie. Kogo pani Alicja widzi w tej roli?

Andrzej Piaseczny zawsze podkreśla, że z mamą łączy go bardzo silna więź. Razem z nią wystąpił w programie TVN Starsza pani musi fiknąć. Pojawili się także podczas ramówki stacji, a pani Alicja dumnie pozowała obok ukochanego syna. Wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Mama artysty znalazła też chwilę, by po uroczystej prezentacji oferty programowej porozmawiać z dziennikarzami. Na łamach jednego z tabloidów komplementowała syna:

Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Tak samo jak Piasek troszczy się o swoją mamę, tak pani Alicja martwo się o syna. Już ma plan, kto miałby się nim zaopiekować po jej śmierci.

Mama Andrzeja Piasecznego wie, kto najlepiej zaopiekuje się jej synem po jej śmierci

Piaska i jego mamę łączy silna więź. Kiedy muzyk świętował swoje urodziny, na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z panią Alicją. Niestety ze szpitala. Nie jest znany powód, dla którego wylądowała w placówce, natomiast Andrzej podzielił się z fanami piękną fotografią i napisał kilka ważnych słów.

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba – napisał Andrzej Piaseczny.

Pani Alicja to ta osoba, która nigdy nie zwątpiła w Piasecznego. Zawsze stała u jego boku, wspierając ukochanego syna.

Wierzyłam, że będzie kimś… Że osiągnie sukces. Wszystko, co zdobył, zawdzięcza tylko sobie- mówiła w programie Starsza pani musi fiknąć.

Andrzej Piaseczny był w tym roku pomysłodawcą licytacji, z której trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowił zaprosić zwycięzcę do swojego domu i zaoferować mu wspólne zjedzenie obiadu. Ostatecznie jego aukcja osiągnęła zawrotną kwotę 40 tysięcy złotych.

W kolacji będzie uczestniczyła także Alicja Majewska, z którą Andrzej Piaseczny zaprzyjaźnił się w The Voice Senior. Schorowana mama artysty wiąże z tą relacją wiele nadziei. Widzi, że mimo różnicy wieku jej syn i gwiazda znaleźli wspólny język.

Pani Alicja cieszy się, że Andrzej zaprzyjaźnił się z piosenkarką i po cichu liczy, że kiedy jej zabraknie, Alicja Majewska będzie troszczyła się o Andrzeja jak ona- donosi informator w Życiu na gorąco.

Pani Alicja jak widać, ma świetny plany. Życzymy jednak, żeby jeszcze przez długie lata to ona trwała u boku swojego syna.


Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×