Czwarty juror w „Mam talent”! Już w finale zobaczymy powiększony skład! Do Chylińskiej, Foremniak i Egurroli dołączy…

mam talent

mam talent

Kuba Wojewódzki w jury Mam Talent

2 grudnia 2017 odbędzie się wielki finał jubileuszowej, 10. edycji programu Mam talent! Z tej okazji Telewizja TVN stara się zrobić wszystko, by urozmaicić widzom widowisko, które gości na ekranach polskich telewizorów już od 10 lat!

W finałowej rywalizacji bierze udział dziesięć fantastycznych osobowości, duetów i grup, które walczą o nagrodę główną, czyli 300 tysięcy złotych.

Jedną z największych niespodzianek, które przygotowali producenci show dla jego fanów, jest gościnny udział Kuby Wojewódzkiego, który zasiądzie na krześle jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli.

Przypomnijmy, że król TVN zasiadał w komisji najpopularniejszego talent show na świecie przez trzy pierwsze edycję. Z programem pożegnał się, ze względu na start muzycznego show – X factor, w którym był przewodniczącym panelu jurorskiego.

Pojawiły się również spekulację, jakoby gościnny udział Kuby Wojewódzkiego w finałowym odcinku Mam talent był zapowiedzią stałego powrotu gwiazdora do show!

Jak będzie? Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy jeszcze chwilę poczekać.

A Wy, cieszycie się na powrót Kuby Wojewódzkiego do Mam talent?

Kuba Wojewódzki podjął świetną decyzję zapraszając Roberta Lewandowskiego i Annę Lewandowską na kanapę! Oglądalność ostatniego odcinka przejdzie do historii!

Widzowie nie dowierzali w to, co usłyszeli. Rozmarzona Anna Lewandowska zdradziła, że Robert robi cuda nie tylko na boisku: “Robi to zaje*ście!”

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-i-robert-lewandowski-u-kuby-wojewodzkiego-2_601979.html

 


Kuba Wojewódzki na festiwalu Top of the Top 2017

Kuba Wojewódzki na festiwalu Top of the Top 2017

Kuba Wojewódzki i Robert Lewandowski

Kuba Wojewódzki i Robert Lewandowski

Kuba Wojewódzki - TVN jesienna ramówka 2017

Kuba Wojewódzki - TVN jesienna ramówka 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×