Marianna Schreiber publicznie żali się na męża: „Jest bardzo ciężko”. Tylko patrzeć, jak się rozwiodą

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber

Działalność Marianny Schreiber nie jest akceptowana przez jej męża. Kobieta wyznała, że nie wie, czy da radę dojść do porozumienia z ukochanym. Dlaczego wciąż trwa u jego boku?

Marianna Schreiber z wykształcenia jest pedagogiem oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. Mimo wykonywanego zawodu wciąż z tyłu głowy miała swoje marzenia. W końcu postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała, że zawalczy o siebie.

28-latka z przytupem weszła do show-biznesu. Takiego debiutu w mediach nie było już dawno. Wszystko zaczęło się od jej przyjścia na casting do jubileuszowej, dziesiątej edycji programu Top Model. Kobieta zwróciła na siebie uwagę szczerym wyznaniem. Okazało się, że spróbowała swoich sił w modelingu w tajemnicy przed mężem, który jest posłem z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. To dlatego tak długo zwlekała z tym, by przyjść do TVN-u.

Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak jej mąż dowiedział się i zareagował na udział swojej żony w Top Model:

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie.

Kobieta korzysta ze swoich pięciu minut. Zdążyła już nawet napisać książkę, której premiera zaplanowana jest na luty. Zdradziła, że jest to obowiązkowa pozycja dla osób, które w siebie nie wierzą, które są owładnięte strachem i ograniczeniami, a także dedykuję ją swojemu mężowi, Łukaszowi Schreiberowi.

Dlaczego Marianna Schreiber jest z mężem mimo różnicy poglądów?

Marianna po swoim udziale w programie prężnie rozwija konto na Instagramie. Regularnie udostępnia specjalne okienko, w którym można zadawać jej pytania. Podczas ostatniej sesji zapytano o jej męża:

Co Cię trzyma przy mężu? Dla mnie wspólne patrzenie w tym samym kierunku jest chyba najważniejsze…

Schreiber postanowiła odpowiedzieć. Nie ukrywa, że jest jej bardzo trudno:

Kocham mojego męża nad życie… ale nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko. Ta sytuacja, która nas spotkała – pokazała mi mojego męża spojrzenie na mnie i… nie wiem, czy się z tego podniesiemy. Liczę na to – napisała.

W kolejnej relacji przyznała także, że Łukasz krytykuje jej aktywność w social mediach.

Rozumiecie jego zdanie?


Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Łukasz Schreiber

Łukasz Schreiber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×