Malwina Wędzikowska i Rinke Rooijens już po ślubie!

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens

Fotografia: ONS

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooijens są w związku od kilku lat. Mówiło się o kryzysie, który dwa lata temu dopadł parę, ale szybko sobie z nim poradzili. Być może to właśnie tamte wydarzenia sprawiły, że zakochani postanowili w końcu powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.

Ślub wzięli w Azji, gdzie przebywają od miesiąca. Spędzili tam święta i Nowy Rok. Szczegóły uroczystości nie są znane. Nic dziwnego, bo para nie lubi rozgłosu wokół siebie. Wiadomo jednak, że informacja o ślubie prędzej czy później trafiłaby do mediów to Malwina postanowiła sama o niej poinformować. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie, na którym widzimy kopertę z napisem:

 Mr Rinke i Ms Malwina Rooijens

Malwina Wędzikowska związana jest z show-biznesem od kilku lat. Jest stylistką, dba o obramę modową programu Taniec z gwiazdami. Ubierała również Dodę czy Maryle Rodowicz. Ma na swoim koncie kilka projektów teatralnych.   Z kolei Rinke Rooijens to znany producent i reżyser programów m.in. „Mamy cię!”, „Szymon Majewski Show”, „Jak oni śpiewają” i  „Kocham Cię, Polsko”.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens

Fotografia: Instagram.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×