Szukaj

Malwina Wędzikowska pokazała teczkę z nazwiskami wszystkich uczestników „Tańca z gwiazdami”! Kto na pewno pojawi się w programie?

Malwina Wędzikowska - Taniec z gwiazdami

Malwina Wędzikowska - Taniec z gwiazdami

Malwina Wędzikowska jest zaangażowana w najnowszą edycję programu Taniec z gwiazdami. Nic więc dziwnego, że stylistka wie, kto wystąpi w 10. edycji. Kogo na pewno zobaczymy na parkiecie?

Malwina Wędzikowska poznała nazwiska uczestników najnowszej edycji Tańca z gwiazdami, czym pochwaliła się w sieci. To własnie na Instastory opublikowała zdjęcie, na którym pozowała z teczką. Jej zawartość, to wiadomości, które z chęcią poznaliby wszyscy fani programu:

W tej #SECRET teczce są wszystkie nazwiska 10 edycji @tanieczgwiazdami. Wiem, ale nie powiem! Jestem szalona! (wszystko jest oczywiście kwestią do dogadania).

Kiedy gwiazda opublikowała tą wiadomość, niemal natychmiast zaczęła dostawać wiadomości od fanów, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej. Proponowali za to pieniądze, co bardzo rozbawiło Malwinę. Zażartowała, że w ten sposób szybko zarobi na urlop:

Chwila moment i na wakacje będzie. I to za granicą – skomentowała gwiazda.

Dlaczego Wędzikowska zna nazwiska gwiazd nowej edycji programu? Prawdopodobnie będzie jedną ze stylistek, która będzie odpowiedzialna za odpowiedni ubiór uczestników. Nic więc dziwnego, że zna szczegóły, które na ten moment, dla niektórych widzów są wielką niewiadomą.

Taniec z gwiazdami – kto wystąpi w 10. edycji?

Pomimo próśb fanów, Malwina nie podała nazwisk uczestników. Pewne jest jednak, że w nowej serii zatańczą: Ola Kot, Rafał Szatan, a także Barbara Kurdej-Szatan. Chociaż nie wiadomo, kto będzie tanecznymi partnerami gwiazd, sporo mówi się, że o tańcu z aktorką poważnie myśli Jan Kliment.

Podobno tancerzowi bardzo zależy na tym, by zatańczyć z Basią. Liczy na to, że ta para przyniesie mu kolejne zwycięstwo, a osobowość Kurdej-Szatan sprawia, że jeszcze bardziej zależy mu na współpracy z aktorką, co jakiś czas temu w rozmowie z Faktem zdradził jego znajomy:

Janek wygrał trzy poprzednie edycje programu i ma chrapkę na kontynuowanie tej passy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Baśka to muzycznie uzdolniona bestia, z którą mógłby powalczyć o kolejną wygraną – zdradził w Fakcie bliski kolega Janka.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich lat do zwycięstwa poprowadził m.in. Joannę Mazur, Beatę Tadlę i Natalię Szroeder. Czy będzie tak w przypadku Basi? Czas pokaże. Wydaje się jednak, że szykuje się niesamowite widowisko.

 

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji


Malwina Wędzikowska - zna nazwiska uczestników Tańca z gwiazdami

Malwina Wędzikowska - zna nazwiska uczestników Tańca z gwiazdami

Malwina Wędzikowska dostaje wiadomości od ciekawskich fanów

Malwina Wędzikowska dostaje wiadomości od ciekawskich fanów

Malwina Wędzikowska dostaje wiadomości od ciekawskich fanów

Malwina Wędzikowska dostaje wiadomości od ciekawskich fanów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×