Szukaj

Malwina Wędzikowska nie popisała się na jesiennej ramówce TVN-u. Naprawdę myślała, że wygląda dobrze?

Malwina Wędzikowska najgorzej ubraną gwiazdą na ramówce TVN?

Nawet najlepszym stylistom zdarzają się wpadki. Źle dobrane buty, nie takie kolczyki, kreacja, która zakrywa wszystkie atuty i eksponuje wady – każda gwiazda padła kiedyś ofiara stylisty-sadysty lub po prostu kiepskiego dnia swojego modowego guru. Gorzej, kiedy tą źle ubraną osobą jest sam stylista. Malwinie Wędzikowskiej kreacji z jesiennej ramówki TVN długo nikt nie zapomni.

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Ciężko powiedzieć co kryło się za stylizacją Malwiny, ale na pewno nie było to nic dobrego. Stylistka pojawiła się na prezentacji nowych programów TVN-u w krótkiej beżowej sukience obszytej dużymi cekinami, które sprawiały, że jej kreacja wyglądała jak zbroja. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby wybierała się na dyskotekę, a nie oficjalną branżową imprezę. Sukienka podkreśliła jej nienaganną figurę i opaloną skórę, ale to zbyt mało by powiedzieć, że wyglądała dobrze.

Do swojej stylizacji uposażonej w głęboki dekolt, Wendzikowska dobrała słusznych rozmiarów czarny kapelusz i ciężkie buty za kostkę, które kompletnie odbierały lekkość całemu lookowi. Białe paznokcie i makijaż typu no make-up dokończyły dzieła. Przy Małgorzacie Rozenek w olśniewającej kreacji, barwnej Joannie Krupie czy seksownej Agnieszce Chylińskiej wypadła blado.

Jak myślicie, to był celowy zabieg czy po prostu wyjątkowo jej pierwsza nietrafiona stylizacja? A może Malwina lansuj trendy, które wkrótce będą nosić wspomniane seksbomby TVN-u?

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!

Ciężarna Anna Starmach w obcisłej sukience na jesiennej ramówce TVN! Tak pięknie dawno nie wyglądała!

Odważnie! Agnieszka Woźniak-Starak w 30-stopniowym upale zaszalała w zimowych skórzanych kozakach!


Czy inspirują Cię stylizacje gwiazd?

×