Szukaj

Kuchnia, jakiej pragną miliony kobiet. Małgorzata Socha pokazała swoje królestwo

Małgorzata Socha ma kuchnię marzeń. Aktorka pokazała wnętrza swojego najważniejszego pomieszczenia w domu. Widać, że miejsce tętni życiem, a przy tym jest bardzo przytulnie urządzone.
Kuchnia Małgorzaty Sochy

Kuchnia Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha na czas pandemii koronawirusa włączyła się w akcję #zostajewdomu. Gwiazda kwarantannę spędza z mężem i trójką dzieci. Najstarsza pociecha – Zosia, ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy syn – Staś, nieco ponad roczek. Przy takiej gromadce z pewnością nie ma chwili na nudę.

Z powodu pandemii koronawirusa zamknięte zostały szkoły i przedszkola, dlatego wszyscy rodzice mają pełne ręce roboty, a przy okazji nie mogą narzekać na brak uśmiechu w trudnym czasie. Gwiazda ma więc co robić, bo przy tak licznej rodzinie trzeba się nieźle wyrabiać, żeby każdy był zadowolony i czuł się dopieszczony.

Socha w roli mamy odnajduje się na 100 procent. Sama przyznaje, że musiał minąć pewien czas, aby dojrzała do macierzyństwa.

Sporo mi zajęło odnalezienie się w nowej roli. Zderzenie z wyidealizowanym macierzyństwem, sztucznie kreowanym, powoduje, że kobiety projektują sobie różne rzeczy. Mają wrażenie, że otoczenie narzuca im więcej, niż one mogą udźwignąć. Dlatego proponuję, by mamy dały sobie luz. Ja to zrobiłam – mówiła w rozmowie z portalem parenting.pl.

Małgorzata Socha gotuje z dziećmi. Kuchnia robi wrażenie

W najważniejszą życiową rolę gwiazda wciela się wzorowo. Małgorzata z powodzeniem dzieli swój czas pomiędzy opiekę nad dziećmi i zawodowe wyzwania. Z powodzeniem może być inspiracją dla innych młodych mam, które chcą łączyć karierę z macierzyństwem. Regularnie możemy oglądać ją w popularnych serialach: Na Wspólnej i Przyjaciółki. Ostatnio wystąpiła również w kinowym hicie minionego roku – Jak poślubić milionera?.

Aktorka, mimo że dosyć chętnie dzieli się zdjęciami z domowego zacisza, to niezwykle dba o prywatność swoich dzieci. Na żadnym z opublikowanych przez nią zdjęć nie można zobaczyć twarzy trójki jej pociech, choć często są bohaterami jej publikacji.

Na najnowszych fotografiach gwiazdy możemy podziwiać kolejne zakątki dużej kuchni, która tętni życiem. Jest ona urządzona w jasnych barwach, znajduje się w niej mnóstwo kwiatów, świec i innych ozdób. Taką kuchnię chciałaby mieć w swoim domu chyba każda kobieta. Kuchnia Suchy tętni życiem – są napoczęte warzywa, owoce i produkty, z których powstają domowe przysmaki. Jest też dużo sprzętów AGD, ułatwiających codzienne funkcjonowanie pani domu. W gotowaniu Sochę wspiera synek.

Dzisiaj warsztaty kulinarne z szefem kuchni – Stanisławem – napisała aktorka.

Wesoły duet przygotował na obiad dla całej rodziny kurczaka z warzywami. Internauci nie kryli swojego zachwytu małym Stasiem i wnętrzem „centrum dowodzenia” ich ulubienicy.

  • Bardzo podobają mi się kuchnię które są tak jasne i widne.
  • Wygląda smacznie i zdrowo.
  • Tu się gotuje – czytamy w komentarzach.

Zdjęcia z pozostałych pomieszczeń w domu Małgorzaty Sochy w galerii.


Małgosia Socha gotuje z synem

Małgosia Socha gotuje z synem

Małgosia Socha gotuje z synem

Małgosia Socha gotuje z synem

Małgosia Socha gotuje z synem

Małgosia Socha gotuje z synem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×