Szukaj

„BrzdUla” wraca. Małgorzata Socha o stresie i nerwach na planie

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Z końcem kwarantanny ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu BrzydUla. Wszyscy aktorzy grający w pierwszej części stawili się już na planie. Małgorzata Socha opowiedziała o wielkim stresie, jaki towarzyszył jej w powrocie do pracy.

Na początku czerwca kolorową prasę obiegła sensacyjna informacja. Uwielbiany przez Polaków serial BrzydUla ponownie pojawi się na antenie TVN. Emisja jednego z najchętniej oglądanych seriali zakończyła się w 2009 roku. W drugiej serii serialu ponownie zobaczymy większość aktorów, którzy brawurowo wcielili się w swoje role. Prace na planie serialu miały zostać wznowione w kwietniu, jednak przez pandemię koronawirusa wszystko zostało przesunięte na czerwiec.

Aktorzy wrócili już na plan, a w sieci pojawiły się już nawet pierwsze zdjęcia zza kulis. Jedną z kultowych postaci jest Violetta Kubasińska. Niezapomnianą kreację sekretarki stworzyła Małgorzata Socha. Chociaż nie grała ona głównej roli, to wiele osób właśnie dla jej wątku włączała telewizory. Nowy sezon ma się składać ze stu osiemdziesięciu odcinków. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już we wrześniu ponownie będziemy śledzić losy Urszuli Cieplak i jej przyjaciół.

BrzydUla 2: Małgosia Socha o powrocie na plan serialu

Serial wraca na antenę stacji TVN po ponad 10 latach. Wszystkim aktorom przyniósł on ogromną wręcz popularność, a na najnowsze odcinki fani czekają z wielką niecierpliwością.

Okazuje się, że powrót na plan produkcji wiązał się dla nich z wielkim stresem. O swoich obawach opowiedziała Małgorzata Socha. Pomimo tego, że jest to aktorka z ogromnym doświadczeniem, to ponowne wcielenie się w rolę Violetty Kubasińskiej spędzało jej sen z powiek.

Przed pierwszym dniem nagrań, tak się stresowałam, że nie mogłam spać całą noc – zdradziła Socha w rozmowie z Super Expressem.

Cała ekipa jest już po pierwszych dniach zdjęciowych. Wbrew wszelkim obawom powrót do pracy był całkiem udany. Nerwy i stres, które towarzyszyły Małgosi, były zupełnie niepotrzebne.

Pierwsze koty za płoty i pierwszy dzień zdjęciowy za mną. Było dużo nerwów, dużo emocji, ale również wielka frajda, bo fajnie jest spotkać kolegów i koleżanki po tylu latach. Bardzo się cieszę, że w końcu się udało – mówi serialowa Viola.

Postać niezwykle zabawnej i charyzmatycznej sekretarki w domu mody Febo, była jedną z najbardziej lubianych przez widzów kreacji. Jaka będzie Violetta w kontynuacji serialu?

Viola pozostanie Violą, ale więcej nie mogę zdradzić – krótko skomentowała aktorka.

Te zapewnienia jednak wystarczą, abyśmy mogli spodziewać się wielkiego hitu. Z niecierpliwością zatem czekamy na pierwsze odcinki serialu.


Filip Bobek zdjęcia z planu Brzydula2

Filip Bobek zdjęcia z planu Brzydula2

BrzdUla – Socha i Bobek

BrzdUla – Socha i Bobek

BrzydUla wraca na ekrany. Podobnie jak Usta usta

BrzydUla wraca na ekrany. Podobnie jak Usta usta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×