Szukaj

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” pokazała drugą suknię ślubną. Wyglądała pięknie, ale wszyscy i tak mówią o fikuśnym garniturze jej męża

Małgosia z Rolnik szuka żony ślub

Małgosia z Rolnik szuka żony ślub

Druga suknia ślubna Małgosi z Rolnik szuka żony

Małgosia i Paweł są jedną z nielicznych par, której uczucie przetrwało po zakończeniu programu Rolnik szuka żony. Ich miłość okazała się na tyle silna, że w miniony weekend para stanęła na ślubnym kobiercu. 

W dniu ceremonii zakochani wyglądali przepięknie w eleganckich i dopasowanych kreacjach. Niemniej stylowo prezentowali się drugiego dnia, podczas poprawin, czym dumna żona pochwaliła się w internecie. Na najnowszym zdjęciu widzimy pannę młodą w koronkowej sukni, która była nieco krótsza niż ta, na którą zdecydowała się w trakcie ślubu. Małgosia nie tylko wyeksponowała zgrabne nogi, ale też podkreśliła zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Pan młody także postanowił zmienić garnitur na bardziej fikuśny. Mocny kolor i intensywne wzory nie przypadły do gustu niektórym fanom pary:

Widać, że facet lubi zwracać na siebie uwagę. Wygląda jak pajac.

Na ostry komentarz szybko zareagowali pozostali wirtualni obserwatorzy:

  • Łatwo oceniać ludzi po wyglądzie. Jak można tak pisać o kimś kogo się nie zna? Borys to super facet, z którym nie da się nudzić. A Pani komentarz jest bardzo płytki.

  • Trochę szacunku. O gustach się nie rozmawia. Jednemu podoba się to, drugiemu tamto ale wyzywanie kogoś od „pajaców” jeszcze pod zdjęciem ze ślubu jest bardzo nie na miejscu.

  • Jak tak można… to że mężczyzna dba o siebie oznacza, że jest pajacem? Bez przesady. Jak się Pani nie podoba to po co wgl Pani ogląda te zdjęcia?

Ślub to nie jedyna rewolucja jaka szykuje się w życiu pary młodej. Zakochani niedługo zostaną rodzicami.

Małgosia i Paweł z „Rolnik Szuka Żony” już po ślubie! Wiemy jak wyglądała suknia ślubna panny młodej!

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!

Seksowna Jessica z „Rolnik szuka żony” jest podstawiona przez TVP?! Internauci wytropili istotne nieścisłości!


Małgosia i Paweł drugi dzień ślubu

Małgosia i Paweł drugi dzień ślubu

Małgosia i Paweł w trakcie ślubu

Małgosia i Paweł w trakcie ślubu

Małgosia i Paweł z

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" biorą ślub

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×