Małgorzata Rozenek z mężem już od rana pozdrawiają z luksusowego jachtu. Nie zabrakło HOT fotek w bikini

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku dni wypoczywają we Włoszech. Pochwalili się w sieci zdjęciami z romantycznego wypadu we dwoje. Małżonkowie pozują na luksusowym jachcie, a gwiazda pokazuje idealne kształty w bikini. 

Małgorzata Rozenek przez ponad trzy tygodnie podróżowała z rodziną kamperem po Skandynawii. Razem z mężem Radosławem zabrali trzech synów, cztery psy i zapakowali się do luksusowej maszyny, by wyruszyć w wymarzoną podróż. Do wyjazdu szykowali się bardzo długo. Wcześniej nie pozwalały im na to służbowe zobowiązania, w tym roku jednak dopięli swego i na własną rękę zwiedzili Szwecję. Chociaż Małgosia była entuzjastycznie nastawiona do wyjazdu, to po kilku dniach zatęskniła za odrobiną luksusu. Cała rodzina zatrzymała się zatem na krótko w jednym z hoteli w Sztokholmie.

Podczas wyjazdu nie brakowało też niespodziewanych przygód. Jednego dnia nawigacja wyprowadziła ich w pole, przez co utknęli na leśnej ścieżce, a po heroicznej walce udało im się wydostać z opresji. Po powrocie do Polski małżonkowie ruszyli w kolejną podróż, tym razem bardziej luksusową.

Małgorzata Rozenek w bikini pozuje na luksusowym jachcie

Małgosia i Radek zaledwie po jednym dniu w kraju zdecydowali się na wyjazd do Włoch. Tym razem naprawdę mogą odpocząć. Jest to bowiem romantyczny wyjazd we dwoje. Małżonkowie dołączyli tam do swoich przyjaciół, czyli Omeny Mensah i jej męża Rafała Brzoski. Cała czwórka korzysta nie tylko z lokalnych atrakcji i pięknej pogody, ale także z niebywałych luksusów.

Gwiazdy stacji TVN nie tylko chodzą na wystawne kolacje, ale też wypoczywają na imponującym jachcie. Już wczoraj do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z wypoczynku nad wodą, a dzisiaj Małgosia postanowiła wrzucić kolejne kadry w bikini i życzyć fanom słonecznego dnia.

Słonecznego dnia kochani.

Małgosia pochwaliła się kadrami wprost z luksusowego jachtu. Wskoczyła w kolorowe bikini, w którym pokazała idealne kształty. Nie zabrakło też uroczego pocałunku dla męża. Internauci natychmiast ruszyli z komplementami.

  • Jest Pani mega zgrabną kobietą.
  • Wow bosko. I ta Wasza miłość na zdjęciach. Uwielbiam ją widzieć.
  • Ma Pani super figurę.
  • Pani Małgosiu, ale z Pani zgrabna kobieta.
  • Małgośka teraz wyglądasz sztos.

Trzeba przyznać, że mama trojga dzieci w bikini wygląda zjawiskowo. Nie ma się zatem czemu dziwić napływającym komplementom.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Omenaa Mensah, Rafał Brzoska razem spędzili dzień

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Omenaa Mensah, Rafał Brzoska razem spędzili dzień

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×