Szukaj

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dostali nowy program w TVN. Zapowiada się duża produkcja- nagrają go za granicą. Będzie powtórka z Iron Majdan?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nawet podczas błogich wakacji nie zapominają o swoich fanach. Publikują mnóstwo zdjęć i zgodzili się także udzielić wywiadu. Po powrocie do Polski czeka ich mnóstwo pracy. Co planują?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają za sobą bardzo intensywny rok. Małżonkowie w czerwcu powitali na świecie swojego upragnionego syna Henryka. Chociaż wychowują razem dwóch starszych synów prezenterki z poprzedniego małżeństwo, to wspólna pociecha była ich wielkim marzeniem. Kilka ostatnich miesięcy upłynęło im pod znakiem dzielenia czasu pomiędzy rodzicielstwo i pracę zawodową. Wiadomo, że ich służbowe grafiki są bardzo napięte, a zakochani nie mają zamiaru zwalniać tempa i cały czas angażują się w kolejne projekty.

Z początkiem roku cała rodzina postanowiła odpocząć od zgiełku i naładować baterie na kolejne intensywne miesiące pracy. Małgosia i Radek spakowali walizki, zabrali dzieci i od trzech tygodni korzystają z pięknej pogody w meksykańskim Tulum. Będąc na wakacjach, nie zapominają jednak o swoich fanach i chętnie udzielają kolejnych wywiadów. Połączyli się z Dzień Dobry TVN i w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedzieli o planach na kolejne miesiące.

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan o planach na przyszłość. Szykują niespodziankę

Małgosia i Radek pomimo tego, że znajdują się za granicą, obydwoje zaangażowali się w tegoroczny finał WOŚP. Każde z nich wystawiło na licytację oddzielne atrakcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Małgosia zaoferowała spędzenie jednego dnia z jej beauty teamem, a ona sama zamierza rozpieszczać zwycięzcę aukcji:

W moim przypadku wystawiłam do licytacji dzień z całym moim beauty teamem, czyli osoba, która dba o moje włosy, przygotuje fryzurę, moja makijażystka zadba o piękny make-up, mój stylista przygotuje przepiękne kreacje… A wszystko to razem z nami – z moją asystentką, z moim menagerem, ze mną. Ja będę rozpieszczać osobę, która wylicytuje właśnie ten dzień, a wszystko to zostanie udokumentowane w formie pięknej sesji zdjęciowej – mówiła w DDTVN.

Jej mąż również wpadł na doskonały pomysł i zaproponował fanom dzień w swoim towarzystwie. Ta osoba, która zapłaci największą kwotę, uda się z nim na koncert.

Zależało mi na tym, żeby dać też tutaj takie pozytywne emocje, taką dawkę dobrej energii i rzeczywiście dobrego rocka. I tutaj skorzystałem z uprzejmości moich przyjaciół z jednej z najlepszych kapeli rockowych w Polsce, czyli grupy IRA i zapraszamy na ich koncert. Idziemy razem, znajdziemy się w garderobie, porozmawiamy z muzykami – zdradził Radek.

Małżonkowie zafundowali sobie długie wakacje z dziećmi i spędzają czas na błogim odpoczynku. Nie brakuje im pięknej pogody i dobrych humorów.

Możemy naładować baterie tutaj. Dużo energii, jest słońce, ładna pogoda. Odpoczywamy, bo czeka nas dużo pracy po powrocie – mówił Majdan.

Tak jak zapowiedział były reprezentant Polski w piłce nożnej, Gosia i Radek szykują się do kolejnych zawodowych wyzwań. Okazuje się, że niedługo ruszy ich wspólny program. Wiadomo tylko tyle, że zdjęcia do niego będą kręcone za granicą.

Spędziliśmy bardzo miło czas, ale mamy dużo pracy i nie ukrywam, bardzo tęsknimy za psami. Wracamy i ruszamy z kopyta. Ekstraklasa wraca, więc Radosław ma bardzo dużo pracy, ja też, ale muszę powiedzieć, że to nie jedyna taka daleka podróż, którą mamy teraz w najbliższym czasie, bo już niedługo wyjeżdżamy za granicę nagrywać program, ale to dopiero w marcu – opowiedziała Małgosia.

Rodzina do kraju wraca 9 lutego, a gwiazdy od razu będą musiały zabrać się do pracy. Zaledwie miesiąc po powrocie czeka ich kolejna podróż i praca na planie. Czego będzie dotyczył ich nowy program? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że podczas wakacji zebrali mnóstwo sił do pracy.


Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×