Małgosia z „Rolnik szuka żony” w ciągu pół roku schudła 20 kg! Teraz zdradziła swój sekret

Małgosia Borysewicz - ciąża

Małgosia Borysewicz - ciąża

Małgosia Borysewicz kilka miesięcy temu została mamą. Uczestniczka programu Rolnik szuka żony już wróciła do formy sprzed ciąży. Jak tego dokonała? 

Małgosia Borysewicz była jedną z uczestniczek programu Rolnik szuka żony. Dzięki niemu rolniczka nie tylko zdobyła masę fanów, ale także odnalazła miłość życia. Poznała Pawła, którego zauroczyła do tego stopnia, że po zakończonym programie, mężczyzna porzucił swoje życie w mieście i przeprowadził się na wieś.

Para szybko wzięła ślub, a także dołączyła do grona rodziców. W lutym na świat przyszedł synek małżonków, którego zdjęciem krótko po narodzinach dumni rodzice pochwalili się w sieci. Okazuje się, że od tego momentu rolniczka walczy o idealną figurę, co wcale nie jest takie proste.

Swoimi doświadczeniami Małgosia podzieliła się na Instastory. Zdradziła, że od jakiegoś czasu stosuje odpowiednią dietę. Przyznała jednak, że chociaż próbuje prowadzić zdrowy styl życia, odstawienie węglowodanów nie jest dla niej wcale takie proste i cały czas walczy. Zwłaszcza, że już osiągnęła niemały sukces – wróciła do wagi sprzed ciąży:

W ciąży przytyłam równe 20 kilogramów. W chwili obecnej wróciłam do wagi sprzed ciąży. Dalszą dietę stosuje dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję – przyznała szczerze Małgosia.

Trzymamy kciuki, żeby udało się to szybko zrealizować!

Zobacz: Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” wreszcie pokazali swojego ślicznego synka! Do kogo jest bardziej podobny?

Zobacz: Małgosia z „Rolnika” zachwyca figurą po porodzie! Dumna mama pokazała męża z synem w intymnej sytuacji

Zobacz: Małgosia z programu „Rolnik Szuka Żony” urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie prosto ze szpitala!


Małgosia Borysewicz - ile przytyła w ciąży?

Małgosia Borysewicz - ile przytyła w ciąży?

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz z synkiem

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz z synkiem

Małgosia Borysewicz w ciąży

Małgosia Borysewicz w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×