Szukaj

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” bawiła się na weselu znajomych. Uwagę kradnie jej brzuszek. Poród lada moment

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Gwiazda Rolnika bawiła się na weselu znajomych, czym pochwaliła się w sieci. Uwagę przyciąga jej duży brzuszek. Poród coraz bliżej.  

Małgosia zgłosiła się do programu Rolnik szuka żony, by znaleźć drugą połówkę. Poznała Pawła Borysewicza. Połączyło ich uczucie, które było tak silne, że przetrwało moment, w którym kamery opuściły ich życie. Aktualnie są małżeństwem i wychowują synka, Rysia. Oczekują narodzin kolejnego maleństwa.

Małgorzata o tym, że jest w drugiej ciąży, poinformowała na początku czerwca. Dodała zdjęcia, na których pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem:

Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA. zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! – komentowała rolniczka.

Małgosia Borysewicz z dużym brzuszkiem na weselu

Borysewicz, od momentu, w którym podzieliła się radosną wiadomością, w mediach społecznościowych opublikowała kilka postów. W najnowszym wpisie podzieliła się z internautami dwoma zdjęciami. Na jednym pojawia się w zielonej sukience, prezentuje sylwetkę i pięknie zaokrąglony brzuszek, na drugim pozuje z mężem.

Małżonkowie wybrali się na wesele znajomych, o czym rolniczka poinformowała w opisie pod zdjęciem. Chociaż synek nie pojawił się na fotografiach, jak zdradziła Małgosia, był z nimi na uroczystości:

To moje pierwsze wesele bez szpilek (na naszym hasałam w do 2) ale w tej sukience sprawdziło się to idealnie. Rysio był nad nami z śliczną ciocią. Smalczyk i ogórek to zdecydowanie jedzenie moich imprez. Tatara nie wolno, ciasta nie chcę, nie mam ochoty! Kwaśne, chrupiące, orzeźwiające, lekko słodkie może być ! Taniec też ok. Szybko mi zleci czas prawda?

View this post on Instagram

No i Przemek się nam ożenił ????z Adą oczywiście❤️my co prawda wczoraj nie????ale Klimacik mieliśmy znajomy. To moje pierwsze wesele bez szpilek???? (na naszym hasałam w do 2)ale w tej sukience sprawdziło się to idealnie. Rysio był nad nami????z śliczną ciocią. Smalczyk i ogórek to zdecydowanie jedzenie moich imprez ????tatara nie wolno????ciasta nie chcę, nie mam ochoty! Kwaśne, chrupiące, orzeźwiające, lekko słodkie może być ! Taniec też ok????Szybko mi zleci czas prawda? Powiedzcie że szybko????(p.s dzięki za komentarze typu: Paweł wyjmij ręce z kieszeni, już za późno ????, nie da rady, czasem po naszych nieidealnych zdjęciach mam listę w głowie gotowych komci). A dziś podobno wchodzimy bez kolejki na głosowanie, może skorzystamy????wiecie co miło mi było ostatnio, bo ostatnio w warzywniaku przepuściłam panią ???? czasem zdarza mi się nie korzystać z niektórych dobroci i być kulturalnym ludkiem ????spać, spać i kawki ????

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Internauci zareagowali niemal natychmiast. Pod zdjęciem piszą:

  • Jeny, jakie masz włosy. Wyglądacie razem cudownie.
  • Bardzo ładnie się Państwo prezentują. Ja nie dałabym rady na weselu nic zrobić, zaczynam się już wyłączać totalnie z użytku przez ten 8 miesiąc.
  • A sukienka pasuje do opalenizny, wyglada to pięknie.

Trudno nie zgodzić się z komentarzami. Przyszła mama wygląda pięknie.


Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Razem z Pawłem bawili się na weselu

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Razem z Pawłem bawili się na weselu

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×