Szukaj

Małgosia z „Rolnika” wreszcie pokazała twarz synka! Rysio to wykapany tata!

Małgosia Borysewicz na swoim Instagramie pokazała twarz synka. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest chłopczyk. Zobacz nowe zdjęcie, które pojawiło się w sieci. 

Rolnik szuka żony - Małgosia, twarz synka

Małgosia Borysewicz w programie Rolnik szuka żony znalazła miłość. Okazał się nią Paweł, który dla rolniczki porzucił dotychczasowe życie i przeniósł się na wieś. Para, bardzo szybko stanęła na ślubnym kobiercu i powitała na świecie synka Rysia.

Zobacz: Olga Kalicka i Małgosia Borysewicz z „Rolnika” pokazały, w czym wożą dzieci! To dopiero luksus na czterech kółkach!

Chociaż początkowo rodzice byli ostrożni w pokazywaniu twarzy chłopca, z czasem bardziej się ośmielili i zaczęli pewniej publikować zdjęcia synka, na których twarz była coraz bardziej widoczna. Tak jak kilka tygodni temu, kiedy Borysewicz pokazała fotografię, na której dziecko jest w ramionach taty.

Zobacz: Szczuplutka Małgosia Borysewicz z „Rolnika” zabrała synka na spacer. To urocze zdjęcie podbiło serca internautów!

Wówczas pod postem zaczęły pojawiać się komentarze, w których internauci zaczęli dostrzegać podobieństwo, które łączy dziecko z ojcem:

  • Synuś to kopia taty.
  • Cały tata z boku.
  • Jakie to jest piękne zdjęcie – syn z ojcem. Słodki ten wasz synek.
  • Wasze szczęście jest nie do opisania.
  • Moim zdaniem jesteście do siebie podobni wizualnie i podobno takie związki są bardzo udane.

Jakiś czas później, na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Paweł pozuje z synkiem, który patrzy na wprost do kamery. Chociaż fotografia zniknęła już z sieci, nie można oprzeć się wrażeniu, że internauci mieli rację: Rysio to wykapany tata. Zresztą zobaczcie sami.

Zobacz: Małgosia z „Rolnik szuka żony” w ciągu pół roku schudła 20 kg! Teraz zdradziła swój sekret

Paweł Borysewicz z synem

 


Paweł Borysewicz z synem

Paweł Borysewicz z synem

Paweł Borysewicz z synkiem

Paweł Borysewicz z synkiem

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz z dzieckiem

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz z dzieckiem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×