Szukaj

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” olśniła kreacją na weselu. Wyglądała jak z oscarowego czerwonego dywanu

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz i jej mąż spodziewają się swojego drugiego dziecka. W miniony weekend wybrali się na wesele. Przyszła mama zaprezentowała się w pięknej satynowej kreacji, która wyeksponowała wszystkie krągłości. Wiemy, gdzie kupić podobną.

Małgosia to jedna z niewielu kobiet, które zdecydowały się zgłosić do programu Rolnik Szuka Żony. Postanowiła znaleźć swoją drugą połówkę, na resztę życia. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. W show TVP poznała bowiem Pawła Borysewicza, który stał się tym jedynym. W jego ramionach udało jej się odnaleźć prawdziwą miłość. Para spotykała się ze sobą jeszcze długo po zakończeniu programu. Wybranek rolniczki postanowił porzucić życie w mieście i zamieszkać razem z nią na wsi. Ich uczucie rozkwitło na tyle, że postanowili wziąć ślub i szybko zostali rodzicami.

Wspólnie wychowują pierwszego syna Rysia. Teraz szczęśliwi małżonkowie czekają na narodziny kolejnego dziecka. O kolejnej ciąży Małgosia poinformowała swoich obserwatorów w Dzień Matki. Dodała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i pochwaliła się radosną nowiną.

Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA. zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie!

W kolejnym wpisie gwiazda programu Rolnik Szuka Żony zdradziła, że szczęśliwi rodzice oczekują narodzin córeczki.

Małgosia Borysewicz pokazała ciążowy brzuszek w satynowej kreacji

Małgosia, chociaż ma bardzo dużo zajęć związanych z prowadzeniem gospodarstwa i opieką nad synem znajduje czas na aktywne prowadzenie social mediów. To właśnie na Instagramie zamieszcza najnowsze informacje dotyczące jej życia. Rolniczka często pokazuje też stylizacje i wiemy, że jest miłośniczką szpilek i bardzo kobiecego stylu. Tym razem zachwyciła wszystkich piękną kreacją, w której pojawiła się razem z mężem na weselu swojej sąsiadki.

View this post on Instagram

Często słyszę, że @paulo_borysewicz jest mało uśmiechnięty na zdjęciach, naprawdę nie wiem czemu 😃Wesele sąsiadki to rzadka sprawa w naszej miejscowości, ale tak się akurat składa,że u nas będzie rok po roku😌Było super❤️Z ciekawostek Wam zdradzę, że u sąsiadów też same córy😀 więc taki u nas babski zakątek był na U-K😍 Lata lecą, takie wydarzenia celebrujemy❤️ a dziś na kawkę poweselną ciasto Afrodyta, podam przepisa jeśli ktoś będzie chętny, trochę je zmodyfikowałam. Tym sposobem zakończyliśmy sezon imprezek😁tanecznych. Pabeł i Sosia- tatuś i mamuńcia😃 #bliźniaki#starzynawychodnym #fajnewesele#familytime

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Długa satynowa kreacja idealnie wyeksponowała sporych już rozmiarów brzuszek. Celebrytka swoje krągłości podkreśliła dodatkowo paskiem, który zapięła tuż pod biustem. Do swojej kreacji dobrała oczywiście sandałki na wysokiej szpilce. Cała ta kreacja bardzo spodobała się jej obserwatorkom, a komplementom nie było końca.

  • Piękni, młodzi i zakochani – wyglądacie szałowo!
  • Kolor sukienki i fryzurka bardzo pasują Sosi.
  • Ślicznie wyglądacie. Urocza sukienka bardzo twarzowa.
  • Pani Małgosiu, skąd ta cudna sukienka?

Rzeczywiście gwiazda TVP w tej kreacji wygląda zjawiskowo i widać, że ciąża bardzo jej służy. Chociaż Małgosia jeszcze nie odpowiedziała na pytania fanek, to wiemy, że podobną kreację można kupić w popularnej sieciówce – w Mango za 159 złotych.

satynowa sukienka Mango

satynowa sukienka Mango

 

 


Małgosia i Paweł Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×