Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie figury tuż po porodzie. Dopiero teraz, gdy odzyskała sylwetkę, odważyła się na taką publikację

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w czerwcu urodziła Henia. Od tego czasu uparcie walczy o powrót do figury sprzed ciąży. Na Instagramie opublikowała zestawienie zdjęć z czasu tuż po porodzie i obecnego. Dopiero teraz, jak odzyskała dawne kształty, odważyła się to zrobić. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek jest w trakcie długiego urlopu w Meksyku. Plażując i zwiedzając, nie zapomina o swoich fanach i publikuje zdjęcia w social mediach ze słonecznego Tulum. Na jej profilu nie brakuje pięknych ujęć, a ona z nieukrywaną przyjemnością chwali się piękną figurą, o którą tak pracowicie walczyła po porodzie.

Cały proces można będzie obejrzeć w programie Rozenek cudnie chudnie. Na Playerze swoją premierę miał już pierwszy trwający 20 minut odcinek. Już na samym początku gwiazda wspomina, że w czasie ciąży jadła od rana do samej nocy:

Jak budziłam się rano, to już zaczynałam jeść w łóżku. A kończyłam jeść, jak kładłam się spać. Gdy zaszłam w ciążę ważyłam 54 kilogramy, a w dniu, w którym jechałam do porodu, uwaga, tylko nie mówcie nikomu, 82 kilogramy – opowiada.

Nie brakuje też wyznań, na jakie grzeszki sobie pozwalała.

Zaczynałam dzień od bułeczek z czekoladą. Na początku jadłam dwie, pod koniec ciąży sześć. Nie jestem z tego dumna, ale wspominam to bardzo dobrze.

To, że rezultaty jej pracy nad sobą są wspaniałe, nie ma wątpliwości. Jednak droga nie była łatwa. Dzisiaj na Instagramie gwiazda zestawiła dwa zdjęcia. Jedno z czasu tuż po porodzie, a drugie najświeższe. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek tuż po porodzie i teraz. Jak się zmieniła jej figura?

Małgorzata Rozenek w najnowszym poście wyznała, że od lipca do dzisiaj przeszła długą drogę. Wiele się nauczyła i ciągle pracuje nad sylwetką. Jednak na takie zestawienie odważyła się dopiero teraz, kiedy już wygląda prawie perfekcyjnie. Podkreśliła, że do celu zmierza z rozsądkiem, pamiętając o swoim zdrowiu. Trzeba przyznać, że efekty zachwycają.

Ta z lewej to ja w lipcu 202o, ta z prawej to ja pare dni temu, obie kocham, bo kocham siebie czy z kg czy szczupłą. Urodziłam 3 dzieci i każda ciąża zmieniała moje ciało, ale co najważniejsze zmieniała moje życie na lepsze, rozczulam się jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwile po. Taka kochana mamuśka ze mnie była i chociaż ciagle nie mam sportowej sylwetki, powili wracam do formy. Powoli i z głową nie chce razem z kg tracić włosów, na razie to się udaje, to nie był łatwy proces, ale wiele się nauczyłam. Małe różnice robią wielki efekt. Oglądajcie dzis na @tvnstyle_official o godz 20.10 premierę mojego programu Rozenek cudnie chudnie i przejdźcie ze mną i moimi ekspertami swoją metamorfozę, zapraszam – napisała.

Fani Małgorzaty są pod wrażeniem, jak zmieniła się jej figura. Doceniają także to, że otwarcie pisze, że droga do wymarzonej sylwetki to ciążka praca nad sobą. Premiera Rozenek cudnie chudnie na TVN Style już dzisiaj o 20.00. Będziecie oglądać?


Małgorzata Rozenek - tuż po porodzie  obecnie

Małgorzata Rozenek - tuż po porodzie obecnie

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×