Małgorzata Rozenek z rodziną w świątecznej sesji. Jak co roku dopełniła tradycji i zapozowała w pięknej kreacji. Cała uwagę kradnie Henio

Sesja świąteczna Rozenek

Sesja świąteczna Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała efekty rodzinnej świątecznej sesji zdjęciowej. W zielonej dopasowanej sukni wygląda pięknie, ale to znowu Henio jest gwiazdą.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jak zamierza spędzić zbliżające się święta Bożego Narodzenia:

Radosław zawsze mnie bardzo rozpieszcza prezentami. On jest bardzo uważny, zawsze słucha. Te prezenty są niezwykle trafione. My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd.

W tym roku nie spędzi świąt w Polsce.

Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Tymczasem, żeby zaznać atmosfery świąt w Polsce, zaczęła przygotowania.

Małgorzata Rozenek w świątecznej sesji z rodziną

W czwartkowe popołudnie Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że w jej domu zagościły już święta. Gwiazda co roku dba o to, aby jej dzieci były szczęśliwe, dlatego od razu na początku grudnia przyozdobiła dom, a w jej salonie stanęła olbrzymia choinka. Efekty przygotowń udostępniła na Instagramie.

U nas już świątecznie. #dzidziuśmajdana zachwycony swoim #winterwonderland. W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki. Kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie, a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda. Świętowanie czas zacząć.

Rozenek opatrzyła wpis kilkoma zdjęciami, które pokazują świąteczny wystrój jej domu. Fotografie znajdziecie w naszej galerii. Tymczasem w piątek, Małgorzata pokazała efekty pierwszej sesji świątecznej. Tak jak w poprzednich latach, zaangażowała całą rodzinę.

W naszym domu czuć już magię Świąt tym łatwiej jest mi wcielić się w rolę świętego Mikołaja […] – napisała.

Zdjęcia są cudne. Rozenek ubrała dopasowana butelkowozieloną sukienkę, panowie są niezwykle eleganccy. Stanisław postawił na garnitur, Radosław pozuje w smokingu, Tadeusz nieco bardziej swobodnie w sweterku, ale uwagę kradnie Henio. W kraciastych spodenkach, białej koszuli i dopasowanej do tego muszce, stroi śmieszne minki do obiektywu. Zajrzycie do galerii.


Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

m_rozenek_262766684_117219627447161_3863376329388347224_n (1)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×