Szukaj

Co ten Karol Strarbusger wyprawia?! Jego młodziutka partnerka aż drży ze strachu!

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger

Partnerka martwi się o Karola Strasburgera

72-letni Karol Srtasburger u boku młodej partnerki Małgorzaty Weremczuk spełnia swoje marzenia oraz przeżywa drugą młodość. Aktor mający na swoim koncie wiele wspaniałych ról filmowych wziął ostatnio udział w nowatorskim show Polsatu Lepiej późno niż wcale.

W programie czterech dojrzałych mężczyzn przemierza Japonię, Koreę oraz Indonezję, poddając się ekstremalnym wyzwaniom. Okazuje się jednak, że Karol swój udział w programie długo omawiał ze swoją ukochaną Małgorzatą, która nie była zachwycona tym szalonym pomysłem. Małgosia miała powody do zmartwień:

Karol nigdy nie podróżował samolotem 16 godzin. Obawiałam się jak zniesie wysokie temperatury, azjatycka wilgoć oraz zmianę diety. Poza tym nie rozstaliśmy się nigdy na dłużej niż na tydzień – wyjawiła Małgorzata w Na żywo.

Gospodarz Familiady mimo wszystko postanowił spakować walizki i ruszyć ku przygodzie do Azji. Jednak kilka dni przed wyjazdem jego partnerka miała nowe wątpliwości oraz obawy:

Przecież Karol nie znosi ryb, zwłaszcza surowych, a zapach sushi odstrasza go od stołu.

Gwiazdor ma nadzieję, że w Azji nie będzie zmuszony jeść żywych skorupiaków. Karol relacjonuje Małgosi cały przebieg swojej przygody przez telefon. Rozmawiają codziennie:

Codziennie rozmawiamy i przezywam jego przygody. Cieszę się, że zobaczy kawał świata. Modlę się tylko by nie wydarzyło się coś niebezpiecznego. Jak pomyślę, że Karol musi jeść zupę z gniazda ptaków, albo żywą ośmiornicę, to się zastanawiam jak on tego dokona – dodała ukochana aktora w Na żywo.

Karol w Azji bawi się świetnie, jednak jego ukochana odlicza dni do jego powrotu do domu. Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość.

Jednak dziecko?! Karol Strasburger ostatecznie rozwiał wątpliwości co do swojego późnego ojcostwa!

Nowa partnerka Karola Strasburgera przyjaźniła się z jego byłą żoną?! Pierwszy raz tak szczerze o tym opowiedziała!

HIT! Polsat pozazdrościł konkurencji i szykuje „Azja Express” z emerytami! Kto w nim wystąpi?


Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger - Pytanie na śniadanie marzec 2017

Karol Strasburger - Pytanie na śniadanie marzec 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×