Szukaj

Małgorzata Trzaskowska zapowiada połączenie sił z Agatą Dudą. Pierwszej Damie postawiła jeden warunek

Agata Duda, Małgorzata Trzaskowska

Agata Duda, Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska pomimo zakończonej kampanii nadal chce się angażować w sprawy kobiet. Żona prezydenta Warszawy ma plany na najbliższą przyszłość. Czy uda jej się nawiązać współpracę z Agatą Dudą?

Andrzej Duda ponownie został wybrany prezydentem. Kadencję, którą sprawuje od 2105 roku, przedłużył na kolejne 5 lat. W tych wyborach startowało aż 11 kandydatów. W drugiej turze głowa państwa spotkała się z kandydatem, który podczas pierwszej tury głosowania uzyskał drugą lokatę. Kontrkandydatem lidera w kolejnym głosowaniu był Rafał Trzaskowski startujący z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Swój udział w wyborach i gromadzeniu poparcia dla kandydatów miały także ich drugie połówki. Agata Duda jest uznawana za jedną z najbardziej milczących Pierwszych Dam. Rzadko udziela się publicznie, ale zawsze towarzyszy mężowi w najważniejszych momentach jego prezydentury. Podczas minionej kampanii wyborczej mogliśmy za to nieco lepiej poznać żonę urzędującego prezydenta Warszawy. Małgorzata Trzaskowska założyła konta w social mediach, na których szybko zyskała sobie popularność. Zabierała też głos podczas publicznych wystąpień i chętnie udzielała wywiadów.

Podczas całej kampanii była bardzo zaangażowana w zbudowanie elektoratu dla swojego męża. Dzięki swojej odważnej postawie szybko zaskarbiła sobie przychylność wyborców. Tuż po ogłoszeniu wyniku wyborów Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego wraz z żoną do Pałacu Prezydenckiego. Polska Agencja Prasowa w poniedziałek poinformowała, że spotkanie ma się odbyć pomiędzy 27 a 31 lipca.

Małgorzata Trzaskowska i Agata Duda nawiążą współpracę?

Małgorzata Trzaskowska pomimo tego, że kampania już się zakończyła, nadal chce mówić o prawach kobiet. Żona prezydenta Warszawy ma już plany na najbliższą przyszłość. Portal wp.pl zapytał, czy planuje ona nawiązać współpracę z Pierwszą Damą.

Absolutnie jestem gotowa na spotkanie i rozmowy z każdym. W kampanii żałowałam, że nie starczyło czasu, żeby pojechać w regiony, gdzie najwięcej mieszkańców głosowało na obecnego prezydenta. Na Podkarpacie, Podlasie. Chciałabym spotykać się z kobietami, które mają inne poglądy, inne zdanie na wiele aktualnych teraz tematów i rozmawiać z nimi – mówi Małgorzata Trzaskowska.

Żona Rafała Trzaskowskiego ma jednak pewne warunki, dzięki którym obydwie panie mógłby przystąpić do współpracy.

Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety – podsumowuje wypowiedź.

Małgorzata Trzaskowska liczy na większe zaangażowanie Agaty Dudy w sprawy polskich kobiet. Tylko w takim wypadku mogłyby razem przystąpić do działania, by polepszyć los mieszkanek naszego kraju.


Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Duda, Kinga Duda - wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Trzaskowska-1

Małgorzata Trzaskowska

Dodaj komentarz

 • Gusia pisze:

  Trzaskowska ma parcie na szkło.. po co opowiada o tym w prasie ? Niech skontaktuje się z Agata i powue co chce zrobić i jak wyobraża sobie ta współpracę itp a teraz jeżeli coś nie wypali to bedzue wina Dudy bo nie chciała współpracować.. Duda powuedziala dobrze , że nie biega z wszystkim do mediów tylko po cichu robi swoje

 • Gość ze Smokolandii pisze:

  Kolejna „trzaśnięta”, femidurnota w pełnej odsłonie.

 • Ula pisze:

  A Gość niech wróci się do podstawówki i nauczy się więcej szacunku

 • Gość Igor pisze:

  Lepiej ubliżać i się kłócić. Pani Prezydentowej korona by z głowy nie spadła i może z przyjemnością by się spotkały i współpracowały a Wy już krytykujecie. Wszystko źle i tak ma być dalej.

 • Igor pisze:

  Trudno żeby współpracowały jeżeli prezydentowa nie zechce.Chce się spotkać już Wam żle. Pani Agacie też korona z głowy nie spadnie. Tylko judić i krytykować. Dajcie spokój.

 • asa pisze:

  Zarozumiala, glupia baba. Nawet do piet nie dorasta pani Agacie Duda. Podobnie jej maz obecnemu prezydentowi.

 • Gość pisze:

  Prezydent od 2105 roku!!

 • Gość pisze:

  Ale łaskawczyni: jeżeli to, to tamto… Niech Trzaskowska uczy się dyplomacji, klasy od pani prezydentowej. Lepiej zastanowić siesta razy zanim się wypowie niż wylewać z siebie słowotok, a potem tego żałować..

  • Ula pisze:

   Jasne, lepiej zastanowić się nawet 5 lat ,ale żeby powiedzieć coś konkretnego i z sensem ….. ????

 • Anka pisze:

  lepiej, żeby reprezentowała Cię milcząca Agata ????

 • Gość pisze:

  O jakże typowa dla pewnych środowisk arogancja i bezczelność.

 • Gość pisze:

  Czy tej kobiecie odbiło? Należy znać swoje miejsce w szeregu!

 • Gość pisze:

  A ja bardzo prosze zeby mnie Trzaskowska nie reprezentowala.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×