Rodzina żony Rafała Trzaskowskiego skrywa niesamowitą historię. Taki przypadek zdarza się rzadko

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło internautów. Żona Rafała Trzaskowskiego zdradziła piękny, rodzinny sekret.

Rafał Trzaskowski dołączył do wyścigu o fotel prezydencki, gdy z rywalizacji zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Jego kandydatura namieszała w sondażach przedwyborczych. Z każdym dniem zyskuje poparcie i mówi się, że to on może znaleźć się z Andrzejem Dudą w drugiej turze. We wszystkich poczynaniach wspiera go żona – Małgorzata Trzaskowska.

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie zdradziła rodzinny sekret

Choć Małgorzata do niedawna nie udzielała się w mediach, to dziś chce być jeszcze bardziej widoczna jako małżonka kandydata na prezydenta. Właśnie dlatego założyła sobie profile w serwisach społecznościowych. Jej pierwszy wpis wzbudził spore zainteresowanie:

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej – napisała.

Obserwatorów przybywa z dnia na dzień, a Trzaskowska chętnie dzieli się swoim życiem z fanami. Możemy zobaczyć m.in. fotografie z mężem oraz dziećmi. Nie brak tu również archiwalnych zdjęć rodzinnych.

Z okazji Dnia Ojca udostępniła post, który niezwykle przypadł do gustu internautom. Zapewne dlatego niedawno pojawiła się kolejna czarno-biała fotografia z czasów młodości. Przy okazji Trzaskowska podzieliła się rodzinną tajemnicą, o której wiedzieli tylko najbliżsi.

Małgorzata Trzaskowska pokazała siostrę bliźniaczkę

Okazuje się, że kandydatka na Pierwszą Damę ma siostrę bliźniaczkę. Takie historie w polskich rodzinach przytrafiają się rzadko. Szacuje się, że w obecnych czasach co 30. kobieta zachodzi w ciążę bliźniaczą. Zupełnie inaczej statystyka ta wyglądała na przełomie lat 70. i 80., kiedy to urodziły się siostry Trzaskowskie (1978 rok). Wówczas co 53. dziecko na świecie było bliźniakiem.

Na ostatnim udostępnionym zdjęciu możemy zobaczyć Małgorzatę wraz z siostrą i ich bratem. Dziewczynki ciężko odróżnić.

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego!

W komentarzach posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów. Większość z nich wspiera kandydaturę męża.

  • Z taką załogą można ruszyć do boju.
  • Trzymam kciuki. Trzaśniemy.
  • Fajne rodzeństwo! W rodzinie siła! Rodzeństwo to podpora w różnych sytuacjach.
  • Ale fajnie mieć siostrę bliźniaczkę!

Niektórzy zastanawiali się także, która z nich to Małgorzata. Niestety na razie nie poznaliśmy odpowiedzi, jednak my stawiamy na dziewczynkę bez kitek.


Małgorzata Trzaskowska z rodzeństwem

Małgorzata Trzaskowska z rodzeństwem

Małgorzata Trzaskowska z rodziną

Małgorzata Trzaskowska z rodziną

Rafał Trzaskowski z córką

Rafał Trzaskowski z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×