Małgorzata Tomaszewska po latach wyznała prawdę. W dzieciństwie przeszła prawdziwy dramat

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód

Małgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód

Małgorzata Tomaszewska musiała się zmierzyć z wieloma przykrościami w życiu prywatnym. Prezenterka nieraz też padła ofiarą kradzieży. Jeden z przykrych momentów pamięta do dzisiaj.

Małgorzata Tomaszewska karierę w show-biznesie rozpoczęła dekadę temu. Tak naprawdę jednak widzowie poznali ją lepiej 3 lata temu. Wtedy właśnie objęła posadę prowadzącej Pytanie na śniadanie. Na ekranie stworzyła wspaniały duet z Aleksandrem Sikorą. Teraz w jej grafiku nie brakuje kolejnych projektów – ze wzrostem popularności wiąże się także rosnące zainteresowanie jej życiem prywatnym.

Małgosia od kilku lat łączy karierę z macierzyństwem. Po rozwodzie z mężem sama wychowuje 5-letniego synka Enzo. Wiadomo, że ma bardzo zdrowe podejście do bycia rozpoznawalną.

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła w rozmowie z Plejadą.

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o wielkiej traumie

Małgorzata Tomaszewska jako dziecko przeżyła rozwód rodziców. Nie było to dla niej łatwe doświadczenie, a całą sytuację jeszcze bardziej przeżywała jej mama. Chwilę później w mieszkaniu, gdzie zaczęły razem nowe życie, doszło do włamania. To wydarzenie pamięta do dzisiaj, bo było szczególnie trudne.

W domu nas okradli jak byłam małą dziewczynką. Nie byłam wtedy w domu, ale to był trudny czas, bo mieszkałam wtedy tylko z mamą, przeprowadziłyśmy się po rozstaniu moich rodziców, więc ta kradzież dodatkowo podłamała moją mamę szczególnie – zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Małgosia przyznała, że sama jest roztargniona i potrafi zgubić wiele rzeczy, ale sama już kilka razy padła ofiarą złodziei. Doszło nawet do tego, że na jednym z parkingów mężczyzna wyrwał jej telefon komórkowy z ręki, co spowodowało u niej tak wielki szok, że nie była w stanie zareagować. Trzeba przyznać, że w tym temacie zdecydowanie nie ma szczęścia.


Małgorzata Tomaszewska – French Touch 2022

Małgorzata Tomaszewska – French Touch 2022

Małgorzata Tomaszewska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Małgorzata Tomaszewska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Komentarze