Ale ona się zdenerwowała! Małgorzata Tomaszewska oburzona tym, co zobaczyła w „Pytaniu na śniadanie”

Małgorzata Tomaszewska zbulwersowana widokiem

Małgorzata Tomaszewska zbulwersowana widokiem

Małgorzata Tomaszewska zbulwersowana widokiem w Pytaniu na śniadanie. Nie ukrywała oburzenia. O co chodziło?

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w poniedziałkowy poranek powitali widzów Dwójki. Ten duet prowadzących Pytanie na śniadanie jest jednym z bardziej lubianych przez widzów. Jak zwykle z werwą i humorem prowadzili pasmo, aż nagle zobaczyli coś, co ich nieco zbulwersowało. O co chodzi?

Małgorzata Tomaszewska zbulwersowana widokiem w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska wróciła z wakacji i dziś pojawiła się na planie programu Pytanie na śniadanie, który prowadziła wraz z Aleksandrem Sikorą. W letnim ogródku śniadaniówki na żywo komentowali doniesienia ze świata show-biznesu w ramach kącika Czerwony Dywan. W pewnym momencie poruszono temat niedawnego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Tym wydarzeniem żyje obecnie świat, bo państwo młodzi nie tylko ślubowali sobie po raz trzeci, ale tez zorganizowali spektakularna ceremonie z niezwykłymi stylizacjami.

Niecodzienne kreacje przyciągnęły uwagę prowadzących. W pewnym momencie Małgorzata Tomaszewska zauważyła wizerunek Matki Boskiej zdobiący krótką czarną suknię panny młodej.

Czy ja tam widzę Matkę Boską na środku? Krzyże? Nie podoba mi się to. Nie rozumiem tego w ogóle — mówiła oburzona Małgorzata.

Koleżankę poparł również Aleksander Sikora, ale prowadząca Czerwony Dywan wyjaśniła, że kreacje są autorstwa włoskiego projektanta Dolce&Gabbana i to po prostu taka wizja artystyczna. To jednak nie uspokoiło prezenterki, która zauważyła, że welon Kourtney Kardashian także ma na sobie wizerunek Matki Boskiej.

Tam też jest Matka Boska na welonie! Nie rozumiem tego. Czy to jest jakaś kpina z wiary? – pytała prowadząca.

Nie sądzę, aby to była kpina z wiary. To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przenoszą taką sakralną symbolikę do świata mody i wydaje mi się, że to jest tylko i wyłącznie kwestia symboliki. Nie wydaje mi się, aby w dniu ślubu oni chcieli żartować czy prześmiewać wiarę — wyjaśniała prowadząca kącik show-biznesowy.

Jak myślicie, oburzenie Tomaszewskiej było słuszne? Czy moda nie powinna przekraczać pewnych granic?


Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Stylizacje

Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Stylizacje

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×