Niespodzianka dla Małgorzaty Tomaszewskiej od syna zakończyła się tragedią! Jej włosy zaczęły nagle płonąć. Jest nagranie

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska świętuje dzisiaj 34. urodziny. Z niespodzianką czekała na nią redakcja Pytania na śniadanie, a w domu mały synek Enzo przygotował piękne powitanie. Doszło jednak do niebezpiecznej sytuacji, a jej włosy zajęły się ogniem. 

Małgorzata Tomaszewska trzy lata temu zyskała ogromną sympatię widzów. To właśnie wtedy pojawiła się po raz pierwszy na antenie Pytania na śniadanie. Wcześniej była związana z telewizją, ale dopiero śniadaniówka przyniosła jej sporą popularność. Poranny format prowadzi kilka dni w miesiącu w duecie z Aleksandrem Sikorą. Tworzą wyjątkowo zgraną parę, która przyciąga widzów przed telewizory.

Gwiazda poprowadziła również sobotnie wydanie programu, w którym jak zwykle nie brakowało ciekawych tematów i gości. Pojawiła się też wielka niespodzianka dla samej prowadzącej. Gosia świętowała 34. urodziny, a koledzy i koleżanki z pracy postanowili uczcić ten dzień razem z nią. W Pytaniu na śniadanie pojawił się zatem tort i ogromny bukiet tulipanów dla solenizantki.

Małgosia nie była w stanie ukryć ogromnego wzruszenia, które towarzyszyło jej w tym wyjątkowym dniu. Wszystko uwieczniono na zdjęciach, które będą piękną pamiątką.

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w „Pnś”

Syn Małgorzaty Tomaszewskiej podpalił jej włosy

Małgosia nie może narzekać na brak zawodowych sukcesów, ale przez jakiś czas w jej życiu prywatnym nie układało się najlepiej. Ma za sobą dwa rozwody, a owocem jednego z małżeństw jest synek Enzo. Chłopiec również postanowił zaskoczyć swoją mamę w dniu urodzin. Gdy ta wróciła po programie do domu, natychmiast przywitał ją głośnym Sto lat i tortem z jedną symboliczną świeczką.

Kochani, bardzo dziękuję Wam za cudowny poranek. Jest dopiero 12, a Wy już mnie zaskoczyliście ilością pięknych wiadomości, życzeń i cudownymi niespodziankami podczas @pytanienasniadanie. Muszę jednak przyznać, że jedne życzenia są dla mnie szczególnie ważne. Nawet podpalone włosy nie są wtedy istotne. Płaczę – napisała.

Tak jak napisała Małgosia podczas tego wzruszającego momentu, jakim były życzenia od synka, doszło do niebezpiecznej sytuacji. Gdy przykucnęła, aby ucałować Enzo, nieopatrzenie nachyliła się nad płonącą świeczką i podpaliła swoje długie blond włosy. W porę jednak zorientowała się, że kosmyki zajął ogień i zdążyła zareagować. Na szczęście nic złego się nie stało, a ta sytuacja zapewne pozostanie zabawną anegdotą na kolejne lata.

Więcej zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Małgorzata Tomaszewska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×