Małgorzata Tomaszewska świętuje 34. urodziny w „Pnś”. Nie zabrakło tortu, śpiewu i prezentów. Nie powstrzymała wzruszenia

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska skończyła 34 lata. Ekipa Pytania na śniadanie w dniu urodzin przygotowała dla niej ogrom niespodzianek. Nie powstrzymała łez wzruszenia przed kamerami. 

Małgorzata Tomaszewska karierę w show-biznesie rozpoczęła dekadę temu. Tak naprawdę jednak widzowie poznali ją lepiej 3 lata temu. Wtedy właśnie objęła posadę prowadzącej Pytanie na śniadanie. Na ekranie stworzyła wspaniały duet z Aleksandrem Sikorą. Telewizja Polska szybko zrobiła gwiazdę ze ślicznej prezenterki, a ta pojawia się też w wielu innych programach. Teraz w jej grafiku nie brakuje kolejnych projektów – ze wzrostem popularności wiąże się także rosnące zainteresowanie jej życiem prywatnym.

W tym działo się całkiem sporo. Gwiazda TVP ma już za sobą dwa rozwody. Z jednego z małżeństw doczekała się synka Enzo, który jest jej oczkiem w głowie. Prowadząca Pytanie na śniadanie ma też bardzo zdrowe i dyplomatyczne podejście do bycia rozpoznawalną.

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła w rozmowie z Plejadą.

Dzisiaj Małgosia poprowadziła śniadaniówkę Dwójki razem z Olkiem Sikorą, a tam czekała na nią spora niespodzianka.

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora poprowadzili w duecie sobotni odcinek Pnś. Prowadząca właśnie skończyła 34 lata, ale nie spodziewała się, że w pracy będzie czekała na nią niespodzianka. Nie otrzymała jej przed rozpoczęciem programu. Olek Sikora i cała ekipa programu zaskoczyła ją w trakcie emisji. Nagle prowadzący wręczył jej piękny bukiet białych tulipanów i odśpiewano także głośne Sto lat. Widać było, że gwiazda była zaskoczona, a niespodzianka się udała.

Małgosia nie ukrywała wzruszenia całą sytuacją, a wszystko uwieczniono na pamiątkowych zdjęciach. Oczywiście na urodzinach nie mogło zabraknąć też tortu. Gdy prowadząca zobaczyła, co przygotowali dla niej przyjaciele, nie powstrzymała łez. Zdjęcia obejrzycie w naszej galerii.


Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w "Pnś"

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w "Pnś"

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w

Małgorzata Tomaszewska świętuje urodziny w "Pnś"

Komentarze

  • Gość pisze:

    Najlepszego I dużo zdrowia, ale życzę żebyście przejrzeli na oczy w kwestii wsparcia Cichopy i Wkurzaja, bo będziecie tracic na wsparciu tych wyjątkowo interesownych, podłych i zepsutych do szpiku kości ludzi, pod maską tych ich fałszywych uśmiechów

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×