Szukaj

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży! Na punkcie jej ażurowej sukienki oszalały wszystkie fanki!

Małgorzata Socha poinformowała swoich internetowych wielbicieli, że właśnie zakończyła swoje wakacyjne szaleństwo. Na otarcie łez, gwiazda uraczyła fanów swoją ostatnią zmysłową sesją z urlopu. Sukienka aktorki to hit lata!
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha przez kilka ostatnich tygodni cieszyła się wakacjami wolnymi od pracy. Gwiazda Przyjaciółek była na upragnionym urlopie ze swoimi dziećmi. W trakcie rodzinnej sielanki regularnie relacjonowała przebieg swojego letniego szaleństwa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała fotki z ogrodu z dziećmi czy szalone zdjęcia z rodzinnych spacerów. Najlepsze widoki zostawiła jednak na sam koniec.

Zanim Socha wróci do pracy, na otarcie łez zaserwowała swoim wiernym fanom pożegnalną sesję wakacyjną, która powstała na plaży. Małgosia do zdjęć pozowała w białej sukience. Na wspomnianych fotografiach jest przepełniona szczęściem oraz młodzieńczym urokiem:

Koniec wakacji – czas wracać do pracy… Baterie naładowane. Od jutra nowe wyzwania. Wy też już po urlopie? Czy może przed? – napisała Małgosia.

Gwiazda ma na sobie zjawiskową ażurową białą kreację, spod której zmysłowo wystaje bikini. Socha biegnie po plaży jak nastolatka, prezentując w pełni swoje niezwykle zgrabne i opalone nogi. Spore wrażenie robią również rozwiane wiatrem włosy ulubienicy widzów. Pod wakacyjną sesją fani aktorki natychmiast wkleili całą serię miłych komentarzy:

  •  Taaaa figura.
  • Bieganie się opłaciło
  • No no mama trójki, tylko zazdrościć
  • Jakie dłuuuuuuugie piękne nogi
  • Super te ażury

Zobaczcie jak wygląda Małgosia w białej ażurowej kreacji.

Małgorzata Socha w pelerynce z ceraty tańczy w deszczu! W swoim kropkowanym celofanie wygląda prawie jak z salonu Diora!

Małgorzata Socha przechytrzyła paparazzi i pokazała piękne zdjęcia z treningu z córką! Mała Basia wyrasta na drugą Annę Lewandowską!

Małgorzata Socha wisi na słupie robiąc rozgwiazdę! Aktorka wygina swoje boskie ciało w pałąk jak Anna Lewandowska!


Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Małgorzata Socha w zmysłowej sesji na plaży

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×