Szukaj

Violetta w „BrzdyUli 2” przeszła niezłą metamorfozę. Już sama fryzura robi piorunujące wrażenie

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha ujawniła na swoim Instagramie, jak będzie wyglądała Violetta Kubasińska w kontynuacji serialu BrzydUla. Nie uwierzycie, jaka metamorfoza!

Wielka radość wśród fanów seriali, kiedy dowiedzieli się, że po 11 latach na antenę wraca BrzydUla. Perypetie Urszuli Cieplak i jej przyjaciół polscy widzowie śledzili z zapartym tchem. Wiadomość, o tym, że produkcja doczeka się kontynuacji, pojawiła się w mediach już w 2018 roku. To właśnie wtedy scenarzysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie scenariusza drugiej części, a sensacyjną wiadomość potwierdziła odtwórczyni głównej roli – Julia Kamińska.

W kontynuacji zobaczymy wszystkich aktorów, którzy jedenaście lat temu bawili i wzruszali do łez. Oczywiście pojawią się też nowe postacie. Nie zabraknie Małgorzaty Sochy, która stworzyła niezapomnianą kreację i zagrała Violettę Kubasińską. Dzisiaj gwiazda zdradziła, jak po latach będzie wyglądać jej bohaterka.

Małgorzata Socha zdradziła jak będzie wyglądać Violetta Kubasińska

Wiadomo już, że aktorzy są na planie serialu, mimo że koronawirus pokrzyżował nieco plany produkcji, w końcu zdjęcia ruszyły pełną parą. Małgorzata Socha, która brawurowo zagrała Violettę Kubasińską, na swoim profilu na Instagramie potwierdziła, że praca wre. Opublikowała fotografię z planu filmowego, dzięki której dowiadujemy się, jak jej bohaterka będzie wyglądać.

Niezmiennie atrakcyjna asystentka tym razem będzie miała różowe włosy i bardzo modną fryzurę z grzywką. Mamy tylko nadzieję, że jej postrzeganie świata i użycie języka polskiego we własnym stylu się nie zmieni – mimo że niestety nie napisze ich już nieodżałowana Maria Czubaszek.

Oj kręci się…  @lukgarlicki_official #brzydula #naplanie #kręcimy #polskiserial #backstage #onset #workworkwork #lovemyjob #friends #comingsoon – napisała.

View this post on Instagram

Oj kręci się… ???????? @lukgarlicki_official #brzydula #naplanie #kręcimy #polskiserial #backstage #onset #workworkwork #lovemyjob #friends #comingsoon

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Fani serialu i Małgosi Sochy entuzjastycznie zareagowali na zdjęcie.

  • Violetta wymiata, jej teksty niezastąpione.
  • Rewelacja! Nareszcie! Ale będzie Petarda! i ta Violetta w klipsach.
  • Super, nie moge sie doczekać – piszą podekscytowani.

Trzeba przyznać, że Kubasińska przeszła niezłą metamorfozę.


Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Filip Bobek zdjęcia z planu Brzydula2

Filip Bobek zdjęcia z planu Brzydula2

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×