Szukaj

Małgorzata Socha z mężem świętuje jego imieniny. Fanka: „To pani nie ma koronawirusa?”

Małgorzata Socha z mężem

Małgorzata Socha z mężem

Małgorzata Socha na Instagramie złożyła mężowi życzenia imieninowe. Na wspólnym zdjęciu wyglądają pięknie, a internauci składają życzenia i zastanawiają się, co z tym koronawirusem.

Epidemia koronawirusa w Polsce nie odpuszcza. Rząd złagodził niektóre z obostrzeń, a spora grupa osób wróciła do pracy, liczba zakażonych osób niestety rośnie. W tym gronie jest też gwiazda serialu Przyjaciółkio czym poinformował Fakt i co potwierdził reżyser produkcji w rozmowie z Rzeczpospolitą:

Podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – „Rzeczpospolita” cytuje reżysera serialu.

Fakt donosił, że niedawno u kolejnej gwiazdy wykryto koronawirusa. U kogo wykryto koronawirusa? Nie ujawniono konkretnych nazwisk zarażonych gwiazd, ale magazyn Show nie miał skrupułów i poinformował na okładce, że to „Małgorzata Socha jest zarażona COVID-19″. ‚

Sama gwiazda nie odniosła się do tych doniesień, a dzisiaj opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. Celebrują jego imieniny.

Czy Małgorzata Socha ma koronawirusa?

Małgorzata Socha na swoim Instagramie rzadko kiedy pokazuje męża, Krzysztofa Wiśniewskiego, ale dzisiaj była ku temu szczególna okazja – jego imieniny.

Bo wszystkie Krzyśki to fajne chłopaki, wszystkiego najlepszego panowie #krzysztofa #imienieniny #zmężem #rodzina #family #couplegoals #marriage #husbandandwife #love #happy #bettertogether #lovehim #celebrate.

Zdjęcie sprowokowało nie tylko masę życzeń dla męża gwiazdy, także od zaprzyjaźnionych znanych osób, jak Joanna Koroniewska, Natalia Kukulska, Katarzyna Zielińska czy Grażyna Wolszczak, ale także pytania o to, czy rzeczywiście to Socha ma COVID-19.

Jedna z internautek zadała pytanie wprost, inni pytają gwiazdę o samopoczucie. Małgorzata, póki co nie odpowiedziała na żaden z tych komentarzy.

 


Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia

Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia

Małgorzata Socha - wspomnienie z wakacji

Małgorzata Socha - wspomnienie z wakacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×