Szukaj

Zjawiskowa Małgorzata Socha w sukni ślubnej. Jej figura jest zachwycająca! „Jak nastolatka”

Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie w pięknej sukni ślubnej. Jak wygląda gwiazda? Z jakiej okazji pojawiła się w takiej właśnie stylizacji?

Małgorzata Socha to aktorka, która jest znana i lubiana. Od wielu lat pojawia się w najbardziej popularnych serialach. Ogromną sympatię zyskała jako serialowa Zuza z Na Wspólnej. To właśnie ta rola otworzyła przed nią drzwi do kariery. Regularnie pojawia się też jako jedna z głównych postaci w serialu Przyjaciółki, a już wkrótce ponownie zobaczymy ją jako Violettę Kubasińską w hicie TVN BrzydUla. Aktorka ma za sobą niezapomniane role na dużym ekranie, a widzowie doceniają jej talent komediowy.

Małgosia Socha dowodzi swoim życiem, że karierę można świetnie połączyć z macierzyństwem. Jest spełnioną mamą trojga dzieci, które wychowuje razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim. Najstarsza córka pary Zosia ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy Staś nieco ponad roczek. Przy takiej wesołej gromadce z pewnością ma sporo pracy. Zwłaszcza wtedy, gdy sama realizuje się zawodowo, oraz dba o swoje pasje.

Aktorka jest też bardzo aktywna w social mediach. To właśnie na jej profilu pojawiły się zdjęcia Sochy w sukni ślubnej. Z jakiej okazji? Czyżby jakieś święto z mężem lub wspomnienia? Nic bardziej mylnego.

Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Po pandemii większość seriali od września znowu cieszy widzów. Nie inaczej jest z produkcjami, w których gra Małgosia. Od jakiego czasu ekscytowaliśmy się jej stylizacjami Violetty Kubasińskiej z BrzydUli. Dzisiaj natomiast jej inna bohaterka będzie brała ślub. Jak wygląda Socha w sukni ślubnej? Zjawiskowo. Z pewnością najbardziej możemy zachwycać się jej smukłą figurą. W koronkach w stylu retro jest jej niezwykle do twarzy i jest bardzo dziewczęca.

Czy Inga wyjdzie za mąż? To wszystko już dziś w Przyjaciółkach.

Dziś dla Ingi baaardzo ważny dzień. Będziecie z nią?? Start o 21:05 – napisała.


Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Małgorzata Socha w sukni ślubnej

Inga w sukni ślubnej (Małgorzata Socha, Przyjaciółki)

Inga w sukni ślubnej (Małgorzata Socha, Przyjaciółki)

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×