Szukaj

Małgorzata Socha zmyła makijaż i wzywa do walki z COVID-19. W domowym wydaniu wygląda jak dziewczynka

Małgorzata Socha nie tylko promuje akcję #zostajewdomu, ale także zachęca swoich fanów do wsparcia walki z koronawirusem. Na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie bez makijażu i napisała, w jaki sposób to zrobić.
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha odkąd światem wstrząsnęła pandemia koronawirusa, wzorem wielu gwiazd wspiera akcję #zostajewdomu. Wykorzystuje swoje zasięgi, a te są niebagatelne, bo ma ponad 800 tys. obserwujących, do tego, aby promować odpowiedzialne zachowanie w obliczu globalnej tragedii.

Dzisiaj opublikowała post, w którym zachęca do finansowego wsparcia walki z COVID-19. Jak można to zrobić?

Do czego zachęca Małgorzata Socha bez makijażu?

Koronawirus zbiera coraz obfitsze żniwo. Jest coraz więcej zarażonych i ofiar. Tylko w Polsce śmierć poniosło już 16 osób, a chorych na COVID-19 jest już ponad 1200 osób.

Wiele gwiazd wspiera walkę z wirusem także finansowo. Niebagatelne kwoty przeznaczyli na wsparcie badań i szpitali choćby Ania i Robert Lewandowscy czy Dominika Kulczyk.

Socha natomiast zachęca do kupna koszulek-cegiełek, z których zysk będzie przeznaczony na pomoc dla szpitali.

Słyszeliście o akcji #4Fpomaga?? Całkowity zysk ze sprzedaży tych koszulek-cegiełek zostanie przekazany na zakup i produkcję materiałów dla szpitali zakaźnych (maseczki, fartuchy), walczących z koronawirusem. Znajdziecie je pod linkiem 4f.com.pl/koszulka-4fpomaga Na wsparcie szpitali przeznaczają też 20% całego obrotu wygenerowanego przez sklep internetowy! Brawo – napisała.

Zwróćcie jednak uwagę, jak pięknie wygląda Małgosia Socha bez makijażu. Dopiero teraz widać, jaką jest atrakcyjną kobietą. Naturalna, świeża, aż trudno uwierzyć, że to mama 3 dzieci. I do tego ta figura. W promowanej przez siebie koszulce i dresowych spodniach pokazuje idealną sylwetkę. Jest szczuplutka jak niteczka.

My również zachęcamy do wspierania walki z koronawirusem i apelujemy o pozostawanie w domach. Razem damy radę.

Zobacz także: Małgorzata Socha ma ciało jak marzenie. Gwiazda pokazała wyćwiczoną sylwetkę na treningu

 


Małgorzata Socha bez makijażu

Małgorzata Socha bez makijażu

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×