Szukaj

Córka Małgorzaty Sochy zabawiła się w makijażystkę i pomalowała mamę. Nie żałowała kolorów. Wyszło oryginalnie

Małgorzata Socha z córkami

Małgorzata Socha z córkami

Małgorzata Socha upiekła obłędne ciasto i pozwoliła córce zrobić makijaż. Najwyraźniej zabawa była przednia, bo uśmiech nie schodzi z twarzy aktorki. Jaką bohaterkę kreskówki przypomina internautom?

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najbardziej wziętych aktorek w Polsce. Jej kariera pędzi, a ona wykorzystuje to, że właśnie trawa jej czas. Wciela się w bohaterki kultowych seriali, emitowanych w różnych stacjach telewizyjnych. Od 2012 gra Ingę Gruszewską, jedną z głównych bohaterek serialu Polsatu Przyjaciółki. Od zeszłego roku ponownie wciela się w postać Violetty Kubasińskiej-Hu, w drugiej części kultowej BrzydUli. Pojawi się także w kolejnej produkcji. Tym razem będzie gwiazdą serialu TVP Stulecie Winnych.

Małgosia świetnie połączyła karierę z życiem rodzinnym. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje, jak spędza czas z dziećmi. Tym razem upiekła ciasto i w ruch poszły jej kosmetyki do makijażu.

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są małżeństwem od 2008 r.  Ich pierwsza córka Zosia przyszła na świat 5 lat po ślubie. Basia i Stanisław urodzili się rok po roku w 2017 i 2018. Aktorka często podkreśla, że kocha dzieci i nie ma nic przeciwko dalszemu powiększaniu rodziny.

Dzieci nigdy dość! – mówiła kiedyś Faktowi – Jeśli tak się przydarzy, to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci – dodała, zapytana o plany na czwarte dziecko.

Tymczasem stara się jak najbardziej kreatywnie spędzać czas ze swoją trójką. W sobotnie popołudnie na Instagramie Sochy pojawiły się zdjęcia, na których aktorka chwali się obłędnym ciastem czekoladowym. W poście wyjaśniła także, dlaczego pozuje w zaskakującym makijażu.

W końcu wszystkie szminki, pudry i cienie się przydały. Nie ma wyjść, ale kosmetyki poszły w ruch.  Ja zrobiłam ciasto czekoladowe, a Zosia – makijaż. Kto zgadnie kim/czym jestem? #zżyciawzięte #mamąbyć #ciastoczekoladowe #wkuchni #kolacja #weekendvibes #weekendmood #chocolatecake #chocolatelover #makeup #motherhood #mommyslife – napisała.

Zabawa musiała być przednia, bo z twarzy Małgosi nie znika uśmiech. Zapytała także fanów, kogo im przypomina w makijażu wykonanym przez córkę. Największa liczba internautów stawia na Miraculum. Jak wam się wydaje, trafnie?


Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę

Małgorzata Socha na spacerze z córką

Małgorzata Socha na spacerze z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×