Małgosia Socha gwiazdą „M jak Miłość”?! Fani latami czekali na taki zwrot akcji w serialu. Będzie się działo!

Małgorzata socha M jak Miłość

Małgorzata socha M jak Miłość

Małgorzata Socha gwiazdą serialu M jak Miłość? Te doniesienia ucieszą fanów serialu. W jakiej roli może pojawić się w serialu? Na to widzowie czekają już od lat. 

Małgorzata Socha to aktorka, która karierę w show-biznesie zaczynała niemal 20 lat temu. Drogą do sławy był dla niej serial Na Wspólnej, gdzie od samego początku wcielała się w postać Zuzy. Dzięki temu nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji, które zaczęły płynąć do niej w błyskawicznym tempie.

Regularnie pojawia się przed kamerami zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Od samego początku gra też jedną z głównych ról w hicie Polsatu, czyli Przyjaciółkach. Wielokrotnie udowodniła, że ma talent komediowy. W serialu BrzydUla udało jej się wykreować bardzo zabawną i charyzmatyczną postać Violetty Kubasińskiej.

Niedawno gwiazda podjęła decyzję o tym, aby pożegnać się z telenowelą TVN-u. Zrobiła to 16 latach pracy i nie była to dla niej łatwa sprawa. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat.

Małgorzata Socha gwiazdą M jak Miłość. Jaką rolę zagra?

Małgorzata Socha decyzją o tym, że odchodzi z Na Wspólnej złamała serca wielu fanów, którzy pokochali ją dzięki telenoweli. Nie będzie pojawiał się też w Przyjaciółkach, które dobiegły już końca. Gwiazda ma zatem sporo wolnego czasu. Czy to znak, że zobaczymy ją w innym serialu? Super Express przekazał, że być może pojawi się w serialu M jak Miłość.

Tam mają czekać na nią aż dwie role. Mogłaby wcielić się w Małgosię, którą grała wcześniej Joanna Koroniewska (a na powrót tej bohaterki fani czekają od wielu lat), lub Joannę, w której postać wcielała się Barbara Kurdej-Szatan. Każda z postaci serialu wyjechała za granicę, więc ich powrót do scenariusza jest bardzo możliwy.

Pan Lampka ceni sobie talent Małgosi. Bardzo miło wspomina współpracę z nią. Jeśli tylko aktorka wyrazi chęć, z pewnością znajdzie się dla niej odpowiednia rola – zdradza źródło Super Expressu.

O tym, że aktorka miała propozycję, aby zagrać w serialu M jak Miłość, mówiła już jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Wówczas miała zbyt dużo innych projektów.

Miałam propozycję, aby zagrać w M jak MiłośćNie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje mi się współpracować.

Poniżej przypominamy cały wywiad z Małgosią, w którym mówiła i swojej roli w M jak Miłość. Widzielibyście ją w tym serialu?


Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Małgorzata Socha - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni ponadczasowe hity doźynek a nawet nie wiem co to bo nie mam tv radia wyngla nie dam rady tej głupocie strudzony wędrowiec i karp z wanny pozdrawiają paluszki rybne ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×