Małgorzata Socha na celowniku Patyka Vegi! Odmieni ją tak jak Małgorzatę Kożuchowską? Wyciekły szczegóły

Małgorzata Socha Patryk Vega

Małgorzata Socha wystąpi u Patryka Vegi?

Małgorzata Socha zagra w kolejnym filmie Patryka Vegi? Reżyser ostrzy sobie zęby na kolejną polską gwiazdę. Odmieni ją tak, jak Małgorzatę Kożuchowską? Wyciekły szczegóły poufnych rozmów!

Patryk Vega ma za sobą naprawdę dobry rok. Jego filmy odniosły spektakularne sukcesy, a metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej, która wystąpiła w Plagach Breslau była jedną z najczęściej komentowanych spraw w 2018 roku. Reżyserowi udało się pokazać aktorkę z zupełnie nowej strony i od tamtej pory Kożuchowska błyszczy na salonach jeszcze bardziej niż dotychczas, często pokazuje też seksowny pazur. Wygląda na to, że Vega polubił łamanie stereotypów, bo – jeśli wierzyć doniesieniom Faktu – zamierza „wziąć się” za kolejną piękną blondynkę!

Tym razem padło na Małgorzatę Sochę, której nie trzeba przedstawiać fanom polskich filmów i seriali. Piękna Socha od lat bryluje na ekranie i uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek na rynku. Czy pozwoli zrobić sobie to, co Kożuchowska? Małgorzacie zdecydowanie nie wyszło to „na złe”, ale według informatora tabloidu Socha wciąż nieco się opiera:

Od jakiegoś czasu są w stałym kontakcie i żywo dyskutują o współpracy. Patryk chce, by przemiana Małgosi zaszokowała widzów bardziej niż Kożuchowskiej w „Plagach Breslau” – czytamy w gazecie.

Jak myślicie? Zgodzi się i zadziwi nas w 2019 roku?

Małgorzata Socha przyłapana ze swoją piękną rodziną na lotnisku! Paparazzi byli w niebie!

Małgorzata Socha wraca do „BrzydUli”?! Julia Kamińska powiedziała trochę za dużo! [WIDEO]

Zjawiskowa Małgorzata Socha w pięknej białej sukni została królową Balu Sylwestrowego! Nawet urocza Agnieszka Sienkiewicz nie miała przy niej szans!


Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz na Sylwestra

Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz na Sylwestra

Małgorzata Socha w białej sukni na Sylwestra

Małgorzata Socha w białej sukni na Sylwestra

Małgorzata Socha na imprezie świątecznej we Flamingu

Małgorzata Socha na imprezie świątecznej we Flamingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×