Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Do internetu trafiła pierwsza fotka ciężarnej Małgorzaty Sochy z zaokrąglonym brzuszkiem! Umieściła ją inna gwiazda

Małgorzata Socha trzecia ciąża


Małgorzata Socha z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Gwiazda potwierdziła radosną informację w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Od tego czasu fani podpytują swoją idolkę o przygotowania do porodu, a na zdjęciach dopatrują się ciążowych krągłości, które dotychczas sprytnie maskowała odpowiednio dobranymi stylizacjami.

Czujni internauci w końcu wypatrzyli u Socha zaokrąglony brzuszek – na zdjęciu, które opublikował na Instagramie Łukasz Jemioł.

Projektant umieścił kolaż trzech fotografii Małgorzaty pozującej w czerwonej sukience z jego najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji. Choć ubranie jest dość luźne, to ciążowe kształty i tak są coraz bardziej wyraźne, szczególnie można zauważyć je na środkowym zdjęciu.

Nasza „Soszka ” wygląda pięknie. Ładnemu we wszystkim ładnie. A bluza ogień – napisała jedna z fanek.

To nie pierwszy raz, gdy Łukasz Jemioł uprzedził Małgorzatę ujawniając skrywaną przez nią tajemnicę. Przypomnijmy, że projektant jako pierwszy poinformował o narodzinach drugiej córki gwiazdy Przyjaciółek, a także zdradził jej imię chwaląc się swoją słynną bomberką w wersji miniaturowej z wydrukowanym napisem „Basia”.

Może Jemioł powinien zostać pr menadżerem Sochy?

Małgorzata Socha skopiowała stylizację Magdy Mołek sprzed roku! Która wygląda lepiej?

Małgorzata Socha szaleje ze swoją córeczką na nartach! Mała królewna to urodzona slalomistka!

Małgorzata Socha zapozowała do zdjęcia z przyjaciółkami! Jedna ze znanych kumpelek aktorki ściągnęła na siebie falę hejtu: „Psuje całe zdjęcie”

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?Komentarzy: 1


martyna | 11 kwietnia 2018, 08:27

Wygląda naprawdę kwitnąco! Ciąża to chyba jedyny czas kiedy można sobie przytyć i każdy będzie się tym zachwycał, a już szczególnie wśród gwiazd. One później i tak raz dwa do formy wracają. Ja nie wiem czy to zasługa iqgreen czy jakieś diety specjalne stosują.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×