Małgorzata Socha wypoczywa z dziećmi nad Bałtykiem. Pokazała ich nowe zdjęcie. Basia to skóra zdjęta z mamy!

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha miniony długi weekend postanowiła spędzić z dziećmi nad Bałtykiem. Gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami pociech. Ale wyrośli!

Małgorzata Socha nie narzeka na brak pracy. Odkąd pojawiła się w serialu Na Wspólnej, który przyniósł jej ogromną sławę cały czas ma napięty zawodowy grafik. Widzowie szczególnie pokochali ją za role komediowe. Pojawiła się w wielkich kinowych hitach, ale to w BrzydUli dała prawdziwy popis umiejętności. Stworzyła kultową wręcz postać Violetty Kubasińskiej, której styl bycia i język bawiły widzów do łez.

Napięty zawodowy grafik gwiazda od lat łączy z udanym życiem prywatnym. Krzysztofa Wiśniewskiego, czyli swojego męża poznała jeszcze jako nastolatka. Długo jednak mężczyzna nie decydował się na wręczenie pierścionka. Wtedy aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! –informował magazyn Świat i Ludzie.

Małgorzata Socha na wakacjach z dziećmi

Historia miłosna Małgosi i Krzysztofa to prawdziwy scenariusz na komedię romantyczną z happy endem. Ślub wzięli w 2008 roku, a później ich rodzina zaczęła się powiększać. Obecnie są rodzicami wesołej gromadki. Jako pierwsza w 2013 roku na świat przyszła Zosia, cztery lata później doczekała się siostry Basi, a najmłodszy z rodziny jest Stanisław, który urodził się w 2018 roku.

Aktorka od zawsze kochała podróże i nie zmieniło się to także w momencie kiedy została mamą. Chociaż uwielbia zagraniczne wojaże, to tym razem zabrała pociechy nad polskie morze, a przy okazji pochwaliła się ich nowym zdjęciem.

Ktoś zamawiał deser??Piaskowy…ale za to jak ładnie podany! Z taką ekipą można podróżować

Pod postem natychmiast znalazło się mnóstwo komplementów. Nie można się dziwić, bo to naprawdę słodki obrazek. Uwagę szczególnie przykuwa najmłodszy członek rodziny, czyli Staś. Chłopiec ma urocze długie blond włosy, które zdecydowanie odziedziczył po sławnej mamie. Natomiast nie da się nie zauważyć, że Basia jest bardzo podobna do mamy, nawet z profilu.


Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×