Szukaj

Małgorzata Socha pokazała najstarszą córkę, a internauci oniemieli z zachwytu! Co za piękność

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha rzadko pokazuje tak prywatne zdjęcia! Tym razem na jej Instagramie pojawiła się fotka z córeczką. Aktorka czule całuje dziecko – a to widok, który Was rozczuli!

Małgorzata Socha stara się być osobą aktywną w mediach społecznościowych, a jednocześnie chroni swoją prywatność. Rzadko publikuje więc zdjęcia z dziećmi, a już szczególnie takie, na których widać twarz jej pociech. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że udostępniła fotkę, na której pozuje z najstarszą córeczką, to jeszcze daje jej tam soczystego buziaka!

Małgorzata Socha na pięknej fotografii z córką. Jak wyglądają?

Przypominamy, że aktorka, którą doskonale znacie z Na Wspólnej oraz z Przyjaciółek, prywatnie jest mamą trójki dzieci. Zosia ma już 7 lat, Basia niedługo 3, a najmłodszy Staś nieco ponad roczek. Gwiazda ma więc co robić, bo gdy tylko schodzi z planu serialu musi ogarnąć domowy chaos. A to przy tak licznej rodzinie łatwe nie jest.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia aktorka poinformowała fanów, że ochrzciła synka. Zaraz potem wyjechała z całą rodziną w góry, by odpocząć po tym wigilijnym szaleństwie. Urlop niestety szybko dobiegł końca, a na pożegnanie z górami Małgosia opublikowała wyjątkowe zdjęcia. Na jednym z nich pozuje sama. Na kolejnym w galerii jest już z Zosią, którą obdarowuje czułym buziakiem.

Wśród komentarzy nie zabrakło też tych od „insta matek”, które piszą, że w żadnym wypadku nie wolno dziecka całować w usta! My skupimy się jednak na pięknym widoku – zarówno na pierwszym i drugim planie tego zdjęcia.

Zobacz: Małgorzata Socha w zimowej stylizacji podbija USA. Góra skromna, za to buty… Boskie!

Małgorzata Socha z córką

Małgorzata Socha z córką

Czytaj: Małgorzata Socha w skąpym kostiumie kąpielowym w teledysku gwiazdy disco-polo. Dlaczego się zgodziła? 


Małgorzata Socha z córką

Małgorzata Socha z córką

Małgorzata Socha - córki z plecakami

Małgorzata Socha - córki z plecakami

Córki Małgorzaty Sochy świętują urodziny Zosi

Córki Małgorzaty Sochy świętują urodziny Zosi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×