Szukaj

Małgorzata Socha przerwała milczenie w sprawie powrotu na plan „Przyjaciółek”. Pierwszy oficjalny wpis po serii plotek

Małgorzata Socha - Przyjaciółki

Małgorzata Socha - Przyjaciółki

Małgorzata Socha na Instagramie radośnie oznajmiła, że wraca na plan Przyjaciółek. Radość fanów nie ma granic, bo oznacza to, że serial zostanie wyemitowany zgodnie z planem, mimo trudności związanych z koronawirusem wśród osób pracujących przy produkcji.

Realizację serialu Przyjaciółki przerwano z powodu koronawirusa. Jakiś czas temu portale rozpisywały się na temat zakażonej gwiazdy. Podejrzenia szły w kierunku Małgorzaty Sochy. Magazyn Show w jednym z wydań informował wprost, że to ona ma COVID-19.

Gwiazda Przyjaciółek ma koronawirusa. Aktorka łagodnie przechodzi chorobę, a kwarantannę spędza w domu, tak jak cała ekipa serialu – głosiła okładka dwutygodnika.

Show skontaktował się również z agentem gwiazdy, Jerzym Gudejką:

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam – oświadczył i dodał, że Małgorzata przechodzi chorobę łagodnie.

Sama gwiazda milczała.

Małgorzata Socha przerywa milczenie w sprawie powrotu na plan Przyjaciółek

W czerwcu ekipa Przyjaciółek wróciła do pracy nad kolejnymi odcinkami. Niestety nagrania szybko został jednak przerwane – okazało się, że u jednej z gwiazd potwierdzono zakażenie koronawirusem. Ze względów bezpieczeństwa licząca około 60 osób ekipa została poddana badaniom na obecność COVID-19. Potwierdzono chorobę u 8 osób, dalsze prace zostały więc wstrzymane do odwołania.

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – mówił reżyser serialu w Rzeczpospolitej.

Okazuje się, że fani serii mogą odetchnąć. Wygląda na to, że prace na planie zostały wznowione, bo na plan wróciła właśnie Małgorzata Socha, która z radością oznajmiła to fanom na Instagramie.

Kierunek @przyjaciolkipolsat
#przyjaciółki #polsat #kręcimy #naplanie #poniedziałek #goodtobeback #workworkwork #onset #actorslife #selfietime #mondayvibes #mondaymood #happy #blondegirl #smile #comingsoon #excited #backstage #backstagesecrets

Jest entuzjazm w komentarzach. Fani nie ukrywają, że nie mogą się doczekać nowych odcinków. Swoim postem Małgosia Socha sprawiła wielka radość entuzjastom Przyjaciółek.


Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek

Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek

Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha

Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha

Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha

Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×