Szukaj

Małgorzata Socha pokazała efekty ostrych treningów i diety. Wygląda obłędnie! Co za ciało!

Małgorzata Socha na okładce Women's Health

Małgorzata Socha na okładce Women's Health

Małgorzata Socha w Women's Health pokazała idealnie płaski brzuch. Dieta i treningi przyniosły spektakularne efekty. Jak odżywia się gwiazda Przyjaciółek? Wreszcie zdradziła swój sekret.

Małgorzata Socha w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda po trzeciej ciąży wróciła do rozmiaru 36. Dzięki odpowiedniej diecie i ostrym treningom udało się jej odzyskać idealną sylwetkę, którą postanowiła zaprezentować w pełnej okazałości na okładce popularnego magazynu dla kobiet.

Małgorzata Socha w Women’s Health: jak schudła?

Aktorka wzięła udział w sesji, w której wystąpiła w sportowym stroju. Obcisłe legginsy podkreśliły jej zgrabne nogi, a sportowy crop-top wyeksponował idealnie wyrzeźbiony brzuch. Małgorzata Socha w Women’s Health nie tylko pokazała się z jak najlepszej strojny, ale też ujawniła swój przepis na obecny wygląd.

Dieta i ćwiczenia Małgorzaty Sochy: Gwiazda Przyjaciółek ćwiczy sześć razy w tygodniu, a wszystkie treningi wykonuje przed lustrem, dzięki czemu nie popełnia błędów technicznych, które mogłyby opóźnić efekty. Uzupełnieniem dla aktywności fizycznej jest zbilansowana dieta, w której nie ma miejsca na gluten, alkohol i węglowodany.

Posiłki, jakie spożywa Małgorzata, opierają się głównie na rybach, kaszach i warzywach. Jeśli chodzi o mięso i jajka, aktorka sięga tylko po te, które pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych upraw.

Socha swoje tajniki zdradziła również w rozmowie z Jastrząb Post.

Staram się dużo mniej jeść. I jeżeli chodzi o słodycze też sobie odmawiam. Kocham słodkie, ale w niedzielę, przyznam szczerze, tam gdzie mieszkam, często chodzę na małe ciasteczko, na które sobie pozwalam, ale myślę sobie, że jest niedziela i każdy może mieć czasem odpust.

Dla Małgorzaty ogromną motywacją do zrzucenia kilku kilogramów był wyjazd na obóz treningowy Anny Lewandowskiej. Pod okiem najsłynniejszej trenerki w kraju nauczyła się, jak ćwiczyć i co jeść, by wyglądać tak, jak na okładce Women’s Health.


Małgorzata Socha na okładce Women's Health

Małgorzata Socha na okładce Women's Health

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×