Szukaj

Małgorzata Socha w skąpym kostiumie kąpielowym w teledysku gwiazdy disco-polo. Dlaczego się zgodziła?

Małgorzata Socha w teledysku Sławomira

Małgorzata Socha w teledysku Sławomira

Sławomir i Małgorzata Socha pracowali wspólnie 3 lata temu na planie teledysku Aneta. Wówczas aktorka grała pierwszą miłość artysty. Teraz muzyk nagrał utwór o samej aktorce. Jaka historia się za tym kryje? Czy będzie hit?

Sławomir Zapała jest jednym z naczelnych ostatnio twórców hitów w Polsce. Jego charakterystyczne utwory, z niebanalnym poczuciem humoru, szturmem zdobywają listy przebojów. Wystarczy wspomnieć choćby słynną Miłość w Zakopanem. Kilka lat temu, w teledysku muzyka wystąpiła Małgosia Socha. Teraz pojawia się i niego znowu. Czy będzie hit?

Małgosia Socha w teledysku Sławomira. Będzie hit?

Najnowsza piosenka Sławomira – Małgosia Socha, jest inspirowana gwiazdą. Aktorka i muzyk mieli okazję wcześniej się spotkać. Socha wystąpiła w teledysku do utworu Aneta w 2017 roku, który Sławomir nagrał razem z grupą VOX.

Najnowsza piosenka, którą nagrał artysta w oczekiwaniu na Weselnego pytona, czeka na milion odsłon w internecie. Może stać się wielkim hitem, w końcu aktorka jest w Polsce bardzo popularna.

Śpiewając „Socha, Małgosia Socha, Ty nawet nie wiesz, jak Cię Andrzej kocha” Sławomir ma na myśli polskiego biznesmena mieszkającego w USA, który zaproponował jemu i aktorce pomoc w zdobyciu zagranicznej sławy po tym, jak zobaczył teledysk do Anety. Rzekomo, niejaki Andrew Żabiniecki, zapewniał ich wtedy, że ma kontakty w amerykańskiej telewizji i zrobi z nich prawdziwe, międzynarodowe gwiazdy.

Sławomir i Socha dotychczas nie zdradzali w wywiadach szczegółów tej ciekawej historii.

W teledysku Małgosia Socha, Sławomir i Kajra podróżują po USA. Imprezują, spędzają czas na plaży. Można też podziwiać wdzięki żony muzyka w wyciętym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że klip jest efektowny.

Poniżej przypominamy klip, w którym wystąpiła wcześniej Małgosia Socha.

Zobacz: Piękna żona Sławomira Zapały pokazała 3-letniego synka! Słodkie zdjęcie Kajry z Kordiankiem jest już hitem internetu


Małgorzata Socha i Sławomir

Małgorzata Socha i Sławomir

Kajra w bikini

Kajra w bikini

Kajra w bikini

Kajra w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×