Małgorzata Socha gwiazdą „MasterChefa”. Kusiła nogami na potęgę. Podobną sukienkę ma Kurdej-Szatan

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha była gościem specjalnym w jednym z odcinków programu MasterChef 10. Już trwają nagrania, do programu, który obejrzymy jesienią. Zobaczcie, jak pięknie zaprezentowała się aktorka.

Małgorzata Socha to aktorka wielu talentów. Od kilkunastu już lat wiedzie prym w show-biznesie. Pierwszą rolą, która przyniosła jej rozpoznawalność była postać Zuzy w serialu Na Wspólnej. Tam zyskała ogromną sympatię widzów, a kolejne propozycje pracy zaczęły się sypać jak z rękawa. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży i sławę, jakiej można jedynie pozazdrościć. Gosia na przestrzeni lat udowodniła, że doskonale czuje się w rolach komediowych. Filmy w tym gatunku z jej udziałem to murowany hit. Pojawiając się na ekranie, potrafi rozbawić wszystkich.

Aktorka jest doskonałym przykładem tego, że karierę zawodową można z wielkim powodzeniem połączyć z macierzyństwem i rodziną. Gwiazda jest szczęśliwą żoną oraz mamą trójki dzieci. Od jakiegoś czasu prasa spekulowała, że Małgosia i jej mąż spodziewają się kolejnego maluszka. Sama zainteresowana szybko zdementowała te doniesienia.

Małgorzata Socha na planie MasterChef 10

Małgosia nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach, gra w reklamach, ale chętnie też odwiedza programy rozrywkowe. Teraz pojawiła się na nagraniach do MasterChefa. To już 10. edycja uwielbianego przez widzów show, a w jednym z odcinków Małgosia zastąpi w roli jurorki Annę Starmach, która niedawno urodziła synka Gucia.

Do sieci już trafiły zdjęcia z nagrania, na którym pojawiła się aktorka. Zaprezentowała się w bajecznej stylizacji, która podkreśliła wszystkie jej atuty. Tego dnia wybrała różową sukienkę mini w kwiaty. Kreacja miała mocno bufiaste rękawy i drapowania w talii, co zaakcentowało jeszcze bardziej smukłą sylwetkę gwiazdy. Długość natomiast pokazała szaleńczo zgrabne nogi Małgosi, które sięgają aż do nieba. Na stopy włożyła sandałki na szpilce, czym dodatkowo podkreśliła figurę. Małgosia rozpuściła i lekko pofalowała włosy oraz miała jedynie skromny makijaż uwydatniający urodę. Trzeba przyznać, że w tym wydaniu prezentowała się zjawiskowo.

W podobnej sukience na jednym z eventów zaprezentowała się kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan. Również zdecydowała się na kreację w kwiaty z podobnymi rękawami i drapowaniami. Zdjęcia w naszej galerii.

Już nie możemy się doczekać odcinka z Małgosią w roli jurorki. Będzie oglądać kolejną edycję MasterChefa?


scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan na jubileuszu marki biżuterii

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×